fragment plakatu promocyjnego Spider-Man: Bez drogi do domu

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Spider-Man: Bez drogi do domu na nowym trailerze. Kto powróci w nadchodzącym filmie?

Zgodnie z zapowiedziami Sony zaprezentowało nowy zwiastun nadchodzącego Spider-Man: Bez drogi do domu.

Mamy złą wiadomość dla fanów, którzy liczą na to, że w filmie powrócą Tobey Maguire i Andrew Garfield. Nic jeszcze na ten temat nie wiadomo – w trailerze widać wyłącznie obecnego Spider-Mana, czyli Toma Hollanda. Pojawiły się za to inne postaci znane z poprzednich generacji. Trailer ukazał m.in. kilku złoczyńców, w tym potwierdzonych już wcześniej Elektro czy Doktora Octopusa. Do ich grona dołączyli również: Lizard, Sandman oraz Green Goblin.

Cały trailer możecie zobaczyć poniżej:

Połączenie w jednym filmie trzech generacji superbohatera sprawia, że obsada jest naprawdę imponująca. W Spider-Man: Bez drogi do domu zobaczymy zatem liczne powroty. Na ekranie ponownie pojawią się m.in. Jamie Foxx, Alfred Molina, Willem Dafoe, Rhys Ifans oraz Thomas Haden Church.

Premierę najnowszej odsłony Spider-Mana zaplanowano na 17 grudnia 2021 r., a zatem już za miesiąc.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%