Spider-Man: Bez drogi do domu - Peter Parker i MJ

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Reakcje obsady na trailer Spider-Man: Bez drogi do domu. „Ludzie nie są na to gotowi”

Marvel zaprezentował film, na którym widać reakcje obsady Spider-Man: Bez drogi do domu na niedawno wydany zwiastun.

Nie milkną plotki i spekulacje na temat ujawnionego w tym tygodniu trailera najnowszego filmu z uniwersum Marvela. Swoją cegiełkę do tego dołożyło również samo studio, pokazując odtwórców głównych ról i ich wrażenia ze zwiastunu:

Fani wierzą, że zaprezentowane reakcje potwierdzają teorię, zgodnie z którą w produkcji ma powrócić dwóch innych aktorów wcielających się w Spider-Mana. Wyraz twarzy Toma Hollanda miałby bowiem sugerować, iż nie wiedział on o wycięciu z traileru Tobey’a Maguire oraz Andrew Garfielda.

Aktor nie umiał powstrzymać reakcji czy może po prostu Marvel umiejętnie podgrzewa emocje wokół filmu? Przekonamy się podczas premiery. Spider-Man: Bez drogi do domu nadchodzi 17 grudnia, czyli już za niecały miesiąc.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%