“Jesteśmy jak bracia”. Tom Holland i Zendaya o aktorach powracających w “Spider-Man: Bez drogi do domu”

Spider-Man Bez drogi do domu - Peter Parker i MJ
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Aktorzy z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu wypowiedzieli się na temat kilku dużych powrotów, jakie zobaczyliśmy na ekranach.

Jak było wiadomo niemal od początku, w najnowszym Spider-Manie pojawią się twarze doskonale znane fanom superbohatera. Chodziło przede wszystkim o złoczyńców z poprzednich generacji – lecz nie tylko. Do chwili premiery nie było bowiem wiadomo, czy w swoich rolach powrócą także Tobey Maguire i Andrew Garfield, którzy wcielali się w Spider-Mana w poprzednich filmach.

UWAGA – poniżej możecie znaleźć informacje spoilerowe.

Jak już wiedzą widzowie, którzy dołożyli swoją cegiełkę do ogromnego sukcesu kinowego, obaj aktorzy rzeczywiście pojawili się w filmie. Na ten właśnie temat wypowiedzieli się ich koledzy z planu nowego Spider-Mana, czyli Tom Holland oraz Zendaya.

Tobey Maguire wzbudził w parze aktorów ogromną sympatię. Tom Holland mówi o nim następująco:

“Był bardzo zabawny. Wyraźnie cieszył się, że wraca. Było widać, że to dużo dla niego znaczy: włożenie na nowo kostiumu, zgranie się z nami wszystkimi. To było super.

Nieco obszerniej, a także z dużą empatią, aktorzy wypowiedzieli się również na temat Andrew Garfielda:

Tom: Andrew Garfield, legenda. Jest uroczym człowiekiem. Myślę, że ten film był jego sposobem na pożegnanie się ze Spider-Manem. To był duży przywilej, że mogłem z nim pracować. Wiem, że dla niego to dużo znaczyło.

Zendaya: To było tak piękne. [Tobey, Andrew i Tom] tak się troszczą o swoje postaci i o drogę, jaką przebyli w roli Spider-Mana. To było piękne, móc widzieć, jak zacieśniacie więzi między sobą i rozmawiać o tym wyjątkowym doświadczeniu, jakie miało naprawdę niewielu ludzi. Świetnie było patrzeć, jak wspieracie siebie nawzajem. To było naprawdę słodkie.

Tom: Jesteśmy jak bracia.

Jeśli chcecie sami się przekonać, jak sprawdziło się połączenie trzech generacji superbohaterów, Spider-Man: Bez drogi do domu nadal jest wyświetlany w kinach na terenie całego kraju.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie