Spider-Man i Doktor Strange nie są przyjaciółmi w nadchodzącym „Spider-Man: Bez drogi do domu”

Spider-Man No Way Home - Peter Parker w stroju Iron Spider Suit stoi na moście, w tle tęcza
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Tom Holland zdradził kilka informacji na temat nadchodzącego filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. Aktor poruszył głównie temat kontaktów pomiędzy swoim bohaterem a jego sojusznikiem, Doktorem Strange.

Aktor wcielający się obecnie w Spider-Mana odniósł się przede wszystkim do relacji łączącej jego postać z Doktorem Strange granym przez Benedicta Cumberbatcha. Fani przewidywali początkowo, że ich związek będzie podobny do kontaktów, jakie Spider-Man miał z Tonym Starkiem. Okazuje się jednak, że sytuacja Petera Parkera uległa już zmianie:

„To zupełnie inna relacja. Nie powiedziałbym, że Doktor Strange jest w tym filmie mentorem – raczej kolegą z pracy. W tym momencie Spider-Man jest już potężnym, uznanym Avengerem. Doktor Strange to widzi, więc traktuje go jak równego sobie. W czasie filmu ich relacja się rozpada. Nie są już kolegami, nie stają się wrogami, ale przyjaciółmi także nie”.

Szczegóły relacji pomiędzy Spider-Manem a Doktorem Strange poznamy już za niewiele ponad miesiąc. Premierę Spider-Man: Bez drogi do domu zaplanowano na 17 grudnia 2021 r., a niedawno ujawniono nowy plakat promocyjny.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie