Spider-Man No Way Home - Peter Parker w stroju Iron Spider Suit stoi na moście, w tle tęcza

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Spider-Man i Doktor Strange nie są przyjaciółmi w nadchodzącym „Spider-Man: Bez drogi do domu”

Tom Holland zdradził kilka informacji na temat nadchodzącego filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. Aktor poruszył głównie temat kontaktów pomiędzy swoim bohaterem a jego sojusznikiem, Doktorem Strange.

Aktor wcielający się obecnie w Spider-Mana odniósł się przede wszystkim do relacji łączącej jego postać z Doktorem Strange granym przez Benedicta Cumberbatcha. Fani przewidywali początkowo, że ich związek będzie podobny do kontaktów, jakie Spider-Man miał z Tonym Starkiem. Okazuje się jednak, że sytuacja Petera Parkera uległa już zmianie:

„To zupełnie inna relacja. Nie powiedziałbym, że Doktor Strange jest w tym filmie mentorem – raczej kolegą z pracy. W tym momencie Spider-Man jest już potężnym, uznanym Avengerem. Doktor Strange to widzi, więc traktuje go jak równego sobie. W czasie filmu ich relacja się rozpada. Nie są już kolegami, nie stają się wrogami, ale przyjaciółmi także nie”.

Szczegóły relacji pomiędzy Spider-Manem a Doktorem Strange poznamy już za niewiele ponad miesiąc. Premierę Spider-Man: Bez drogi do domu zaplanowano na 17 grudnia 2021 r., a niedawno ujawniono nowy plakat promocyjny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%