Spider-Man: Bez drogi do domu z oficjalnym plakatem. Szykuje się wielki powrót?

fragment plakatu promocyjnego Spider-Man: Bez drogi do domu
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Ujawniono oficjalny plakat nadchodzącego Spider-Man: Bez drogi do domu. Uważni fani mogą na nim dostrzec mały, choć istotny szczegół.

Jeśli przyjrzycie się uważnie plakatowi najnowszego filmu z uniwersum Marvela, zobaczycie na nim wskazówkę dotyczącą powrotu jednego ze złoczyńców uniwersum. W tle plakatu widnieje bowiem Zielony Goblin w kostiumie znanym z pierwszej części Spider-Mana z 2002 roku. W rolę złoczyńcy wcielił się wówczas Willem Dafoe. Jego obecność na plakacie sugeruje, że aktor może pojawić się w nadchodzącym filmie.

Zielony Goblin nie jest jedynym złoczyńcą, który powróci w najnowszej części Spider-Mana. Na plakacie promocyjnym widnieją również symbole nawiązujące do innych postaci. Wiadomo już, że na ekranach zobaczymy Electro (Jamie Foxx) oraz Doktora Octopusa (Alfred Molina), choć fani czekają jeszcze m.in. na Sandmana (Thomas Haden Church), Lizarda (Rhys Ifans) czy Doktora Strange (Benedict Cumberbatch).

Najnowszy plakat prezentuje się następująco:

Polska premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu ma się odbyć tego samego dnia, co premiera światowa, czyli 17 grudnia 2021 r.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie