fragment plakatu promocyjnego Spider-Man: Bez drogi do domu

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Spider-Man: Bez drogi do domu z oficjalnym plakatem. Szykuje się wielki powrót?

Ujawniono oficjalny plakat nadchodzącego Spider-Man: Bez drogi do domu. Uważni fani mogą na nim dostrzec mały, choć istotny szczegół.

Jeśli przyjrzycie się uważnie plakatowi najnowszego filmu z uniwersum Marvela, zobaczycie na nim wskazówkę dotyczącą powrotu jednego ze złoczyńców uniwersum. W tle plakatu widnieje bowiem Zielony Goblin w kostiumie znanym z pierwszej części Spider-Mana z 2002 roku. W rolę złoczyńcy wcielił się wówczas Willem Dafoe. Jego obecność na plakacie sugeruje, że aktor może pojawić się w nadchodzącym filmie.

Zielony Goblin nie jest jedynym złoczyńcą, który powróci w najnowszej części Spider-Mana. Na plakacie promocyjnym widnieją również symbole nawiązujące do innych postaci. Wiadomo już, że na ekranach zobaczymy Electro (Jamie Foxx) oraz Doktora Octopusa (Alfred Molina), choć fani czekają jeszcze m.in. na Sandmana (Thomas Haden Church), Lizarda (Rhys Ifans) czy Doktora Strange (Benedict Cumberbatch).

Najnowszy plakat prezentuje się następująco:

Polska premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu ma się odbyć tego samego dnia, co premiera światowa, czyli 17 grudnia 2021 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%