Spider-Man No Way Home - Peter Parker w stroju Iron Spider Suit stoi na moście, w tle tęcza

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

„Multiwersum istnieje”. Nowe materiały z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Na Twitterze Sony Pictures UK pojawiły się nowe materiały z nadchodzącego Spider-Man: Bez drogi do domu. Zaprezentowane sceny potwierdziły także teorię o multiwersum.

Jeden z fragmentów pokazuje rozmowę, w której fani dopatrują się potwierdzenia teorii o występie trzech różnych Spider-Manów. Doktor Octopus nie rozpoznaje bowiem Spider-Mana w postaci zagranej przez Toma Hollanda. Wynika to oczywiście z tego, że złoczyńca pochodzi z innego uniwersum, a w „znanego mu” Spider-Mana wcielił się Tobey Maguire. Zobaczcie zresztą sami, jak Peter Parker w wykonaniu Toma Hollanda odkrywa istnienie multiwersum:

Twórcy Spider-Man: Bez drogi do domu z pewnością wiedzą, jak podtrzymać emocje wśród fanów. Powyższy materiał wprawdzie może potwierdzać jedną z najpopularniejszych teorii, jednak nie mamy jeszcze 100% pewności. Wiadomo już natomiast, że w filmie powrócą złoczyńcy z trzech różnych generacji – w tym ukazany powyżej Doktor Octopus.

Wyczekiwany film wejdzie do polskich kin 17 grudnia 2021 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%