Premierowy zwiastun Spider-Man 2 wylądował. Akcja, akcja i jeszcze więcej pająka

Spider-Man 2
Newsy PS5

Za kilka dni na rynku ukaże się szalenie wyczekiwana produkcja od Insomniac Games. Z tej okazji do sieci trafił premierowy zwiastun Marvel’s Spider-Man 2. Fani z niecierpliwością wyczekujący premiery mogą sobie jeszcze bardziej narobić smaka na hitowy tytuł z PlayStation 5. Czy zwiastun zachęcił was do zakupu gry?

Spider-Man 2 i zwiastun na premierę

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery, do sieci trafił premierowy zwiastun Marvel’s Spider-Man 2. Nadchodząca gra to kontynuacja świetnie przyjętej gry z przygodami człowieka-pająka, jak również swoistej kontynuacji w postaci odsłony Miles Morales. W najnowszej grze od Insomniac Games gracze poznają losy dwóch bohaterów — wspomnianego Milesa i Petera Parkera. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun, który wypełniony po brzegi został akcją i efektami:

Gra trafi na sklepowe półki już 20 października. Co ciekawe, to pierwsza tak duża premiera od Sony, podczas której zrezygnowano z konsol PlayStation 4. Oznacza to, że wyłącznie posiadacze nowej generacji, czyli PS5 będą mogli poznać najnowszą odsłonę superbohaterskich przygód. Gracze ze starej generacji mogą być niezadowoleni, jednak wreszcie mamy do czynienia z faktycznie next-genowym doświadczeniem. A co jeszcze wiemy o najnowszej grze od studia Insomniac Games?

Nie masz PlayStation 5? Kup swój egzemplarz tutaj!

Na pewno to, że rozgrywka potrwa do 30 godzin, jeżeli zależy nam na zdobyciu platynowego trofeum. Już poprzednie odsłony nie stanowiły w tej materii dużego wyzwania, choć platynowanie jest w tym wypadku bardzo satysfakcjonujące. Gra długa nie jest, ale na pewno naszpikowana będzie angażującą rozrywką.

Co ważne, posiadacze cyfrowej wersji gry mogą ją już pobrać na dysk konsoli. Jeszcze przed weekendem uruchomiono prelaunch, czyli możliwość zapisania kopii gry na konsoli. Wszystko po to, aby nie musieć pobierać tylu gigabajtów w dniu, gdy będą to chcieli zrobić absolutnie wszyscy gracze… To jak, gotowi na premierę?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie