Spider-Man 2 już do pobrania. Ile miejsca zajmuje na dysku? Całkiem sporo

Spider-Man 2
Newsy PS5

Studio Insomniac Games poinformowało, że gracze mogą już przedpremierowo pobierać grę Spider-Man 2. Posiadacze cyfrowych kopii nadchodzącego hitu z PlayStation 5 mogą przygotować się do premiery, która będzie mieć miejsce już 20 października. Ile miejsca na dysku zajmuje nowy Spider-Man? Okazuje się, że całkiem dużo.

Pre-load gry Spider-Man 2 już dziś

Chociaż do premiery Spider-Man 2 pozostał tydzień, to posiadacze wersji cyfrowej mogą już pobierać grę. Rozgrywka nie będzie jeszcze dostępna, ale to daje sporo czasu na ściągnięcie na swoją konsolę wcale niemałej gry. Jak podają niektórzy w sieci, cyfrowa wersja nowych przygód Spider-Mana zajmuje na dysku 86 gigabajtów. To dużo, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę np. długość gry. Liczba godzin wymagana do uzyskania platyny nie jest duża i wynosi około 30.

Studio Insomniac Games poinformowało o pre-loadzie za pośrednictwem serwisu X (dawniej Twitter):

Dwie grywalne postacie (Peter Parker i Miles Morales), jeszcze ładniejszy i większy Manhattan — czego chcieć więcej? Fani z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę serii, a i samo Sony ma chyba duże oczekiwania wobec gry. Dobrym prognostykiem z pewnością jest data publikowania recenzji. Te pojawią się już po weekendzie, a więc na kilka dni przed premierą gry. To ciekawa praktyka z uwagi na fakt, że wielu wydawców trzyma embargo nawet do dnia premiery.

Jeżeli również chcecie się przygotować na premierę, to w zasadzie macie 3 opcje. Pierwsza z nich to oczywiście zakup cyfrowej wersji gry i przedpremierowe pobranie kopii na dysk. Pozostałe dwie to nabycie edycji fizycznej, lub kupienie dedykowanej konsoli. Tak, wyszła specjalna wersja PlayStation 5. Wygląda znakomicie, zawiera specjalną obudowę, klimatyczny pad i kod na pobranie tytułu.

Przypominamy, premiera już 20 października, tylko na PS5.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie