Gracze kochają Spider-Man 2. Co piąty z nas ma platynowe trofeum

Spider-Man 2
Newsy PS5

Spider-Man 2 to jedna z najważniejszych premier tego roku. Ekskluzywny tytuł na PS5 przyciągnął masę graczy, która zachwyciła się kontynuacją lubianej marki od Sony. Okazuje się, że gracze nie tylko chętnie poznali fabułę produkcji, ale również zebrali wszystko, co było do zebrania. Platynowe trofeum wpadło w ręce naprawdę wielu z nas.

Platynowe trofeum w Spider-Man 2 łupem wielu graczy

Każdy posiadacz PlayStation marzy lub marzył o zdobyciu platynowego trofeum. Niektóre z tych elitarnych pucharków zarezerwowane są dla najwytrwalszych, inne wymagają znacznie mniej wysiłku. Jak jest w przypadku gry Spider-Man 2? Okazuje się, że tytuł dostępny tylko na PS5 nie należy do najtrudniejszych, jeżeli mowa o zdobywaniu wszystkich osiągnięć. Jak podał serwis Push Square, w grze około 20% graczy może pochwalić się osiągnięciem wszystkiego, co zaplanowali twórcy.

Właśnie tylu graczy sięgnęło po platynowe trofeum, czyli najwyższe „odznaczenie”, jakie można zdobyć w grze po zebraniu wszystkich innych pucharków. To naprawdę niezły wynik! Oznacza on, że gra przypadła do gustu wielu graczom. Świadczy o tym również fakt, że sądząc po liczbie trofeów, niemal 60% graczy zdążyło już ukończyć główny wątek fabularny.

Swoją drogą jest coś takiego w niektórych grach, że są zdecydowanie łatwiejsze w platynowaniu od innych. Nie chodzi tu nawet o te banalne minigry z niemal darmowych platynami, a o tytuły, w których zbieranie wszystkiego na maksa jest przyjemne i dość proste. Już pierwsza odsłona przygód człowieka-pająka nie stanowiła większego problemu. Równie przyjemna platyna była dostępna w Ghost of Tsushima.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie