Twórcy Spider-Man 2 zachęcają do pobrania aktualizacji w dniu premiery

Spider-Man 2
Newsy PS5

Deweloperzy ze studia Insomniac Games zachęcają graczy do zainstalowania aktualizacji w dniu premiery gry Spider-Man 2. Chociaż pudełkowa edycja może zostać odpalona bez pobierania jakichkolwiek łatek, to premierowy patch ma wprowadzać sporo istotnych zmian. Chcecie cieszyć się w pełni bezproblemową rozgrywką? W takim razie szykujcie swoje łącze internetowe.

Spider-Man 2 z łatką na premierę

Aktualizacje gier w dniu premiery to żadna nowość. Większość tytułów otrzymuje specjalne patche, które są możliwe do pobrania jeszcze pierwszego dnia po ukazaniu się tytułu na rynku. Jak podało studio Insomniac Games, posiadacze pudełkowej edycji gry Spider-Man 2 powinni pobrać taką aktualizację przed uruchomieniem właściwej gry. Choć nie jest to obligatoryjne, to zdecydowanie poprawi jakość zabawy. W łatce znajdą się usprawnienia wprowadzone po tym, gdy gra osiągnęła status złoty.

Wersja gry opatrzona numerem 1.001.002 powinna zostać zainstalowana przed rozpoczęciem pierwszej misji w grze. Jak poinformowali deweloperzy, zmiany dotyczą m.in. początkowych etapów rozgrywki. Oznacza to, że już na starcie będziemy mogli otrzymać poprawioną rozgrywkę względem wersji znajdującej się na płycie z grą. Na szczęście nie oznacza to, że oryginalna wersja zawiera błędy czy cierpi na inne problemy. To nadal świetna gra, choć wymagała dokonania kilku szlifów.

A jak prezentuje się sama gra? Oceny Spider-Man 2 są świetne, w zasadzie trenduje jedna opinia — to genialna kontynuacja, która zachwyci fanów i przekona do siebie nowych graczy. Choć w naszym przypadku ocena nie jest aż tak optymistyczna, to wciąż mamy do czynienia z prawdziwym hitem z PlayStation 5. Jeżeli interesuje was kupno nowej gry ze Spider-Manem, to zajrzyjcie tutaj. Wolicie wersję cyfrową, czy pudełkową? Premiera jednej i drugiej wersji już 20 października.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie