Spider-Man 2 pozwoli na odtworzenie kultowego mema w grze

Spider-Man 2
Newsy

Choć cyfra w tytule Spider-Man 2 odnosi się do kontynuacji, to również dokładnie tylu bohaterów dostępnych będzie w grze. Więcej niż 1 pajęczy superbohater oznacza, że gracze chcieliby móc odtworzyć pewien klasyczny już mem. Okazuje się, że deweloperzy z Insomniac Games o tym pomyśleli i dadzą nam taką możliwość. Tak, mem ze Spider-Manem pojawi się w grze.

Spider-Man 2 i kultowy mem w grze

Czym byłoby uniwersum Spider-Mana bez odniesień do kultowych memów i żartów z internetu? Niczym, oto odpowiedź. Z takiego założenia wyszli twórcy gry z Insomniac Games. Jak się okazało, w nadchodzącej wielkimi krokami grze Marvel’s Spider-Man 2 będziemy mogli odtworzyć pewien kultowy mem. Oczywiście chodzi o dwóch identycznie wyglądających bohaterów wskazujących na siebie. Szczyt komedii? Może nie, ale puszczenie oczka do fanów pierwsza klasa.

Nie byłoby to pierwsze nawiązanie do śmiesznego obrazka poza animacją czy internetem. Swego czasu trzech aktorów odgrywających rolę człowieka-pająka (Tom Holland, Tobey Maguire i Andrew Garfield) zrekonstruowali mem w ramach skeczu w Spider-Man: No Way Home. Inne rekreacje tej sytuacji również miały miejsce, np. w Spider-Man: Across the Spider-Verse. Mem ze Spider-Manem w najnowszej grze będzie wyglądał tak:

Premiera gry Spider-Man 2 już 20 października 2023 roku. Tytuł ukaże się wyłącznie na PlayStation 5. Opublikowane do tej pory recenzje wskazują, że będziemy mieć do czynienia z genialną produkcją, choć nie jest to rewolucyjne podejście do formuły. Tak czy inaczej, fani będą zadowoleni — wiemy już, że gra będzie mogła poszczycić się genialnie krótkimi czasami ładowania czy cudownym śledzeniem promieni. Czyżby Sony miało zamiar zamknąć ten rok z ogromnym przytupem? Wiele na to wskazuje.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie