Nowa konsola PlayStation 5 Spider-Man 2 Edition już w Polsce! Możecie kupić limitowaną edycję

Spider-Man 2 Konsola PS5
Newsy PS5

Sony z okazji premiery Spider-Man 2 postanowiło wydać specjalną wersję konsoli PlayStation 5. Choć technicznie nie różni się od poprzedniczek, to zwraca na siebie uwagę obudową i malowaniem pada. Jest to specjalny model przygotowany dla najwierniejszych fanów pajęczego bohatera, który tak skradł serca graczy. Zainteresowani zakupem?

Konsola w wersji z napędem kosztuje 3099 zł. W zestawie otrzymamy specjalną edycję urządzenia z panelami obudowy w klimacie gry z pająkiem, a do tego odpowiednio ozdobiony pad. To jednak nie koniec, bo w pudełku znajdziemy kod na pobranie nadchodzącej gry Marvel’s Spider-Man 2. Jeżeli jesteście fanami serii, to z pewnością ciężko będzie wam się oprzeć. Wygląda to naprawdę świetnie!

Konsola PS5 z motywem Spider-Man 2

Co powiecie na takie uczczenie tej ciekawej premiery? Nowa gra od Sony wychodzi już 20 października, a sama konsola jest edycją limitowaną. Obecnie da się ją jeszcze kupić. Możecie w tym celu skorzystać z poniższych linków do polskich sklepów z elektroniką, gdzie sprzęt jest dostępny:

Jak widzicie, we wszystkich sklepach cena specjalnej wersji konsoli jest taka sama, choć może zdarzyć się jakaś promocja. Na ten moment jednak cieszy chociaż fakt, że ta wersja jest w ogóle dostępna. To jak, jesteście już gotowi na premierę?

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie