Dzisiaj wielka premiera, do której Ubisoft dokłada grę za darmo!

Dzisiaj wielka premiera, do której Ubisoft dokłada grę za darmo!
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Gra jest już dostępna na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Kto zastanawia się, czy warto zagrać, niech spojrzy na naszą recenzję South Park: The Fractured But Whole, która nie pozostawia cienia wątpliwości co do jakości produkcji.

Stworzone przez producentów South Park, Treya Parkera i Matta Stone’a oraz Ubisoft San Francisco, The Fractured But Whole zabiera cię z powrotem do miasteczka South Park, któremu zagraża nowe niebezpieczeństwo. South Park: The Fractured But Whole otrzymało kategorię wiekową „M” – tylko dla dorosłych – i jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 289,90 zł na konsole i 239,90 zł na PC.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

Oprócz standardowej wersji, South Park: The Fractured But Whole dostępne jest też w trzech edycjach specjalnych – Gold Edition, Steelbook Gold Edition i Collector’s Edition. Stworzone, napisane, zagrane i wyreżyserowane przez Treya Parkera i Matta Stone’a, South Park: The Fractured But Whole to realistyczny, interaktywny South Park w najlepszym wydaniu – zabawny, bulwersujący i dający mnóstwo frajdy. Przez ograniczony czas, każdy kto kupi South Park: The Fractured But Whole, otrzyma PIERWSZĄ GRĘ z serii South Park: Kijek Prawdy, gratis (oferta ograniczona czasowo – prezent do zakupu dołączany tylko do 31 stycznia 2018 r).

W South Park przestępczość wzrasta, a ulice nigdy nie były tak niebezpieczne. Gdy nad cichym miasteczkiem w Kolorado zachodzi słońce, budzi się przestępczy półświatek, a na ulicach zaczyna PANOWAĆ CHAOS. South Park potrzebuje nowych bohaterów, którzy PRZYBĘDĄ NA POMOC. EricCartman wykorzystuje sytuację, aby ocalić miasto i tworzy najlepszą drużynę superbohaterów w historii – Szopa i przyjaciół. On sam, jako Szop, będzie ich liderem.

Zupełnie nowy, dynamiczny system walki daje graczowi możliwość manipulowania czasem i przestrzenią na polu bitwy, a ulepszona opcja łupienia i wytwarzania daje wolność wytwarzania i szlifowania mocy, wraz z postępami osiąganymi w grze. Szukaj łupów ukrytych w całej krainie i korzystaj z formuł wytwarzania, aby uzyskać własny, bulwersujący sprzęt, który pomoże ci w walce.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie