Dzisiaj wielka premiera, do której Ubisoft dokłada grę za darmo!

Premiera South Park: The Fractured But Whole.

Gra jest już dostępna na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Kto zastanawia się, czy warto zagrać, niech spojrzy na naszą recenzję South Park: The Fractured But Whole, która nie pozostawia cienia wątpliwości co do jakości produkcji.

Stworzone przez producentów South Park, Treya Parkera i Matta Stone’a oraz Ubisoft San Francisco, The Fractured But Whole zabiera cię z powrotem do miasteczka South Park, któremu zagraża nowe niebezpieczeństwo. South Park: The Fractured But Whole otrzymało kategorię wiekową „M” – tylko dla dorosłych – i jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 289,90 zł na konsole i 239,90 zł na PC.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

Oprócz standardowej wersji, South Park: The Fractured But Whole dostępne jest też w trzech edycjach specjalnych – Gold Edition, Steelbook Gold Edition i Collector’s Edition. Stworzone, napisane, zagrane i wyreżyserowane przez Treya Parkera i Matta Stone’a, South Park: The Fractured But Whole to realistyczny, interaktywny South Park w najlepszym wydaniu – zabawny, bulwersujący i dający mnóstwo frajdy. Przez ograniczony czas, każdy kto kupi South Park: The Fractured But Whole, otrzyma PIERWSZĄ GRĘ z serii South Park: Kijek Prawdy, gratis (oferta ograniczona czasowo – prezent do zakupu dołączany tylko do 31 stycznia 2018 r).

W South Park przestępczość wzrasta, a ulice nigdy nie były tak niebezpieczne. Gdy nad cichym miasteczkiem w Kolorado zachodzi słońce, budzi się przestępczy półświatek, a na ulicach zaczyna PANOWAĆ CHAOS. South Park potrzebuje nowych bohaterów, którzy PRZYBĘDĄ NA POMOC. EricCartman wykorzystuje sytuację, aby ocalić miasto i tworzy najlepszą drużynę superbohaterów w historii – Szopa i przyjaciół. On sam, jako Szop, będzie ich liderem.

Zupełnie nowy, dynamiczny system walki daje graczowi możliwość manipulowania czasem i przestrzenią na polu bitwy, a ulepszona opcja łupienia i wytwarzania daje wolność wytwarzania i szlifowania mocy, wraz z postępami osiąganymi w grze. Szukaj łupów ukrytych w całej krainie i korzystaj z formuł wytwarzania, aby uzyskać własny, bulwersujący sprzęt, który pomoże ci w walce.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: