Sony PS5: w tym tygodniu bez informacji o cenie i dacie premiery?

Sony PS5: w tym tygodniu bez informacji o cenie i dacie premiery?
Newsy PS5

Jeśli czekaliście na wielką prezentację PS5, to niestety będziecie zawiedzeni. Do końca tygodnia Sony nie zamierza ujawnić nowych informacji o next-genie.

Dzisiaj miały rozbrzmieć fanfary i sztuczne ognie pod główna siedzibą Sony, ale nic tych rzeczy. Cała prezentacja PS5, a nawet jej cena i data premiery, zostanie ukazana nie wcześniej jak w przyszłym tygodniu. Na blogu producenta udostępniono informację o niewielkiej zapowiedzi, ale nie jest poświęcona ich konsoli, a produkcjom tworzonym na PS VR.

Rozpoczyna się dzisiaj o 15:00 BST / 16:00 CEST / 7:00 czasu PST, a kolejne aktualizacje będziemy udostępniać każdego dnia o tej samej porze aż do piątku. Jak już wspomniano, chodzi o gry. Aby sprostać oczekiwaniom, nie będzie żadnych wiadomości związanych z PS5

Jest to doprawdy zaskakujące, bo aż 3 źródła sugerowały, że Sony ma dla nas wielkie ogłoszenie. Obchody z okazji 25-lecia pierwszego urządzenia PlayStation, informacje o wystartowaniu pre-orderów ze sklepu GAME i Luxury Exquisite – wszystkie okazały się błędne. Aczkolwiek na stronie sklepu sprzedającego ekskluzywne towary nadal wisi grafika i zegar, który odlicza czas do rozpoczęcia zapisów na zamówienia przedpremierowe. Za niecałe 6 godzin będzie można zamówić PS5, tylko że w wersjach dla bogaczy, których stać na wydanie 10 000 dolarów.

Więc tak prosto z serca zadaje sobie pytanie: „Sony, co jest grane?”. Przecież Microsoft zdradził nam prawie wszystko o swoich konsolach Xbox Series X i Series S? Znamy już cenę, datę premiery i wygląd obu modeli. Czyżby bali się, że ogłoszenie konkurencji przesłoni ich moment chwały? A może nie są jeszcze gotowi, aby pochwalić się czymś więcej niż szybkim wczytywaniem gier? Tak czy inaczej na nowe informacje o PS5 musimy poczekać przynajmniej do przyszłego tygodnia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie