Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cena PS5 i pre-ordery. GAME: Na jutro zaplanowano ogłoszenie

Choć dzisiejszy dzień należy do Microsoftu i Xbox Series S, 9 września oczy graczy podążą w innym kierunku. Sony ma zaprezentować cenę PS5 i w tym tygodniu uruchomić zamówienia przedpremierowe – twierdzi GAME.

Już wcześniejsze pogłoski wskazywały datę 9 września jako dzień kolejnej prezentacji PS5. Według nich, mamy w końcu poznać cenę japońskiego next-gena oraz termin uruchomienia pre-orderów. Teraz ta sama data pojawia się w tweecie brytyjskiego sklepu GAME.

Cena PS5 i pre-ordery. GAME stawia na 9 września

Wspomniany sklep wrzucił na Twittera wpis o następującej treści: Do osób czekających na pre-ordery. Czekajcie na update. Na jutro zaplanowano ogłoszenie związane z PS5, więc zamówienia powinny wystartować w tym tygodniu.

Tweet został już usunięty z Twittera (lecz zrzut ekranu zobaczycie poniżej) i może to wynikać z faktu, że GAME za szybko ujawnił dobre wieści, nie konsultując się wcześniej z Sony. Niewykluczone jednak, że podana informacja była po prostu fałszywa i opublikowana przez przypadek.

Prawda jest jednak taka, że na ruch Sony w sprawie ujawnienia ceny PlayStation 5 czekamy już bardzo długo. Microsoft zrobił dzisiaj kolejny krok serwując nam wieści o Xbox Series S, zatem Japończycy na pewno szykują już odpowiedź. Czy na jutro? Najbliższe kilka/kilkanaście godzin powinno przynieść odpowiedź.

Cena PS5 i pre-ordery. GAME twierdzi, że info już 9 września.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się