Sony potwierdza nową wersję Horizon: Zero Dawn

Jeśli jeszcze nie graliście, będzie dobra okazja, aby sprawdzić grę.

Na oficjalnym profilu PlayStation Europe pojawiła się zapowiedź specjalnej wersji Horizon: Zero Dawn o nazwie Complete Edition. Wersja ta będzie zawierać podstawową wersje gry oraz dodatek The Frozen Wilds, który ukaże się listopadzie tego roku. Horizon: Zero Dawn Complete Edition będzie z kolei dostępne od 6 grudnia. Dziś pokazana została okładka, którą prezentujemy poniżej.

Nie da się ukryć, że będzie to dobra okazja do sprawdzenia Horizon: Zero Dawn przez osoby, które wcześniej gry nie miały okazji zobaczyć. A jest w co grać, bowiem produkcja zbiera naprawdę dobre oceny.

12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

Jeśli zatem szukacie produkcji, która zassie was jak tornado, nie ma w tej chwili lepszego wyboru na PlayStation 4 niż Horizon Zero Dawn. Wsiąkniecie totalnie. Przygotujcie się też przy okazji na to, że po zakończeniu gry, od kolejnych produkcji będziecie wymagać o wiele więcej pod względem oprawy wizualnej. Horizon Zero Dawn daje wielki popis możliwości sprzętu od Sony. Liczę na to, że nie ostatni w tej generacjipisaliśmy w recenzji gry w marcu zeszłego roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.