Sony ogłasza State of Play. Zapowiedzi nowych gier na PS4 i PS VR!

Sony przedstawiło właśnie inicjatywę State of Play, dzięki której mamy zobaczyć nie tylko nowe gameplay’e i zwiastuny znanych już tytułów, lecz również zapowiedzi kolejnych gier na PS4 i PS VR.

State of Play to seria filmów, która ma pokazać, że PlayStation 4 ma się dobrze i doczeka się jeszcze nowych tytułów. Pierwszy odcinek zostanie pokazany przez Sony w poniedziałek 25 marca o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Jak podkreśla Sony, State of Play przyniesie ze sobą nowe informacje o ujawnionych już grach oraz ogłoszenia ze świata PlayStation. Pierwszy odcinek pokaże nadchodzące tytuły na PS4 i PS4 VR, w tym nowe trailery, zapowiedzi nowych gier oraz gameplay’e.

State of Play będzie transmitowane na żywo poprzez serwisy Twitch, YouTube, Twitter oraz Facebook. W poniedziałkowe popołudnie zaprosimy Was do wspólnego oglądania i zamieścimy linki do pokazu live.

Sony obiecuje, że State of Play nie skończy się na jednym odcinku i będzie z nami przez cały rok! Warto przypomnieć, że Sony odpuszcza sobie obecność na czerwcowych targach E3 i jak widać, chce nas poinformować o nowych grach na swój właśnie ogłoszony sposób.

State of Play

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: