Sony PlayStation - producent konsol PS4 i PS5

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

State of Play – nowe gry na PS4 i PS5. Prezentacja dzisiaj na żywo

Już dzisiejszego wieczoru czeka nas kolejny odcinek State of Play, podczas którego Sony zamierza pokazać, że ma jeszcze coś do powiedzenia w kwestii PlayStation 4. Nie zabraknie jednak atrakcji dla osób, które myślą już tylko o PS5.

Czas na kolejne State of Play, które rozpocznie się dzisiaj (6 sierpnia) o godzinie 22:00 czasu polskiego. Jeśli chcecie oglądać wszystko na żywo, streaming live znajdziecie na końcu tej wiadomości. Wystarczy zatem o wspomnianej godzinie ponownie wskoczyć do tego newsa i rozpocząć oglądanie.

State of Play – tym razem przede wszystkim PS4

Choć mogłoby się wydawać, że kolejne pokazy skupią się już tylko na next-genie, Sony robi nam niespodziankę i zapowiada wydarzenie poświęcone w dużej mierze obecnej generacji. Czy będą jakieś wielkie zapowiedzi? Wątpliwe. Japończycy tłumaczą, że skoncentrują się na nadchodzących tytułach na PS4 i PS VR. Jeśli chodzi o gry na PlayStation 5, mamy usłyszeć kolejne informacje o produkcjach third-party zapowiedzianych podczas czerwcowego Future of Gaming.

Sony zaznacza wprost – nie spodziewajcie się żadnych wielkich ogłoszeń związanych z PS5. Zatem z takim nastawieniem czekamy na wieczór, zapraszając już teraz wszystkich naszych czytelników do wspólnego oglądania!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się