Spider-Man-PS4

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

5 najbardziej dochodowych gier na PS4. Wyniki z USA

Mat Piscatella, branżowy analityk firmy NPD, przedstawił na Twitterze listę zawierającą pięć najbardziej dochodowych ekskluzywnych gier na PlayStation 4. Wyniki dotyczą rynku USA.

Mat Piscatella pisze na Twiterze: Spójrzcie na najlepiej sprzedające się ekskluzywne gry na PlayStation 4 (od czasu ich premier). Dotyczy to Stanów Zjednoczonych, gry są uszeregowane według sprzedaży w dolarach.

Na pierwszym miejscu znalazł się Marvel’s Spider-Man z 2018 roku. Zaraz za Człowiekiem Pająkiem uplasował się God of War (2018), a pierwszą trójkę zamyka Horizon: Zero Dawn (2017). Następnie mamy świeżutkie The Last of Us: Part II (2020), które za jakiś czas z pewnością wbije się wyżej w ranking, a na koniec Final Fantasy VII: Remake (2020).

Gry na PS4, które zarobiły najwięcej w USA

  1. Marvel’s Spider-Man
  2. God of War
  3. Horizon: Zero Dawn
  4. The Last of Us: Part II
  5. Final Fantasy VII: Remake

Analityk firmy NPD dodaje, że przy tworzeniu powyższego rankingu uwzględniono zarówno sprzedaż fizyczną, jak i cyfrową. Nie uwzględniono natomiast gier dodawanych do zestawów z konsolą PlayStation 4.

Cóż, każda z tych gier to mega produkcja – w które graliście?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się