Premiery na PS4 i wyprzedaż gier. Sony pokazuje, co nowego w PS Store

Premiery na PS4 i wyprzedaż gier. Sony pokazuje, co nowego w PS Store
Filmiki z gier Newsy PS4

Spragnieni nowych gier na PS4? Brytyjski oddział PlayStation przedstawia filmik omawiający najciekawsze premiery tygodnia w PS Store. Przy okazji przypomniano nam o trwającej letniej wyprzedaży.

Ekipa PlayStation Access omawia w swoim nowym wideo premiery tygodnia na PS4. Oczywiście nie wszystkie, lecz te najważniejsze.

Zestawienie otwiera Destroy All Humans! (2020), czyli odświeżona wersja klasyka z 2005 roku. To pełnoprawny remake strzelanki o inwazji obcych na Ziemię, w którym wcielamy się w postać kosmity o imieniu Crypto. Naszym zadaniem w tej wypełnionej humorem produkcji jest pozyskanie od ludzi DNA potrzebnego obcym do przedłużenia gatunku.

Dalej mamy świetną platformówkę 2D Cuphead, która dosłownie wczoraj została zapowiedziana w wersji na PlayStation 4 i od razu pojawiła się w PS Store w cenie 84 zł. Jak czytamy w PS Store: Cuphead to klasyczna platformówka z mocnym naciskiem na walki z bossami, zainspirowana kreskówkami z lat 30. XX wieku, z oprawą graficzną i muzyczną tworzoną mozolnie przy użyciu tych samych technik, czyli ręcznie tworzonymi klatka po klatce animacjami, akwarelowymi tłami i oryginalną jazzową ścieżką dźwiękową.

Kolejną polecaną grą, debiutującą w tym tygodniu na PS4, jest Maid of Sker. Tutaj, w odróżnieniu od bajkowego Cuphead, wieje grozą i ciężką atmosferą horroru. „Dziewczyna ze Sker” jest pierwszoosobowym horrorem survivalowym, którego fabuła osadzona jest w odległym hotelu o makabrycznej historii rodem z brytyjskiego folkloru. Staw czoła koszmarowi Milczących. Są chętni?

Na koniec możemy spojrzeć na takie nowości jak Pistol Whip VR oraz HellpointPlayStation Access przypomina również o trwającej letniej promocji w PlayStation Store. Pełną listę gier wyprzedaży wraz z cenami znajdziecie tutaj.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie