[E3 2014] Sony dementuje plotkę na temat The Last of Us: Remastered. Data premiery…

Posiadacze PlayStation 4 nie mogą się zapewne doczekać, kiedy odświeżona wersja The Last of Us trafi na ich konsolę.

Niestety, nie stanie się to w przyszłym tygodniu, jak głosiły plotki krążące w internecie. Serwis IGN otrzymał od Sony krótką notkę, w której czytamy: Jak zapowiedzieliśmy, The Last of Us: Remastered pojawi się na PlayStation 4 tego lata. Nie podaliśmy jednak dokładnej daty premiery dla tego tytułu. Na pewno nie będzie to 13 czerwca.


Właśnie taką datę wskazywał sklep GAME Barnsley w informacji, którą opublikował na swoim Twitterze. Stała się ona źródłem dociekań, czy to zwykła pomyłka, czy może zepsuta niespodzianka, którą Sony miało obwieścić podczas zbliżających się targów E3.

Możliwe jednak, że właśnie podczas imprezy w Los Angeles dowiemy się, kiedy gra w końcu pojawi się na PS4. W przesłanym IGN komunikacie Sony stwierdziło krótko, że o oficjalnej dacie premiery zostaniemy poinformowani w odpowiednim czasie. Czy E3 nie jest ku temu najlepszym miejscem?

Oto zdjęcie, które zrodziło plotkę.
Oto zdjęcie z informacji, która zrodziła plotkę.

The Last of Us to survival horror od twórców serii Uncharted. Podczas rozgrywki poznajemy losy mężczyzny o imieniu Joel, który opiekuje się nastoletnią dziewczyną Ellie. Razem muszą poradzić sobie w świecie wyniszczonym tajemniczą zarazą.

Targi E3 2014 – wszystkie informacje o nadchodzących grach!

Tytuł okazał się jedną z najlepszych gier zeszłego roku na konsolę PlayStation 3. Teraz jego odświeżona wersja, z dopiskiem Remastered, zmierza na PlayStation 4. Jakiś czas temu publikowaliśmy pierwszy trailer. Wersja na PS4 będzie zawierała również dodatek Left Behind.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • psxmaniac

    Ja tam czekam, kiedy powiedzą coś o drugiej części. Ale to pewnie nie prędko, jak robią remastered na ps4.

1 Shares
Share1
+1
Tweet