Sony potwierdza The Last of Us: Remastered na PlayStation 4. Jest pierwszy trailer!

Odświeżony hit z PS3 na konsoli nowej generacji może się pochwalić bardziej szczegółowymi modelami postaci, lepszymi teksturami oraz poprawionym cieniowaniem i oświetleniem.

To jednak nie wszystko. Gra będzie działała w rozdzielczości 1080p, a płynność animacji wyniesie prawdopodobnie 60 klatek na sekundę. Kupując The Last of Us: Remastered dostaniemy również w pakiecie fabularne rozszerzenie Left Behind (posiadacze PS3 już je znają) oraz nowe mapy dla multiplayera.


Pierwszy trailer wersji na PS4 nie pokazuje niestety za dużo z samej gry. Zanim przyjdzie nam zobaczyć dosłownie 15 sekund z rozgrywki, musimy przebić się przez wyliczankę nagród, które zgarnęła edycja na PS3.

The Last of Us: Remastered na PlayStation 4 – pierwszy trailer

Zwiastun potwierdza wcześniejsze plotki dotyczące premiery gry. Możemy się jej spodziewać na sklepowych półkach już tego lata. A konkretniej? Na razie nie wiadomo. Pod znakiem zapytania stoi również spolszczenie The Last of Us: Remastered. Zakładając jednak, że wersja na PS3 była dubbingowana, wielce prawdopodobnym jest, że edycja na PS4 doczeka się tego samego.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet