Snoop Dogg przemówi w DLC do Call of Duty: Ghosts

Amerykański raper nie kryje podekscytowania współpracą z Activision.

Cieszy się, że będzie kojarzony z tak popularną serią gier. Przyznaje, że grają w nią jego ziomale z dzielnicy. Piosenkarz wcieli się w rolę narratora w trybie sieciowym nowego rozszerzania do COD’a.


Data wydania Snoop Dogg Voive Pack została ustalona na 22 kwietnia w wersji na Xboksa 360 oraz Xboksa One i zapłacimy za nią 3 dolary. Ciężko prognozować kiedy użytkownicy konsol firmy i użytkownicy komputerów osobistych usłyszą w głośnikach/słuchawkach rapera.

Snoop Dogg jest od jakiegoś czasu działa w branży elektronicznej rozgrywki. W roku 2013 na konsoli PlayStation 3 oraz Xbox 360 powstała nawet produkcja zatytułowana Way of the Dogg. Przy jej realizacji uczestniczył sam wykonawca, mimo to tytuł nie zebrał zbyt dobrych not. Krytykowano, krótki czas rozgrywki, trzy godziny wystarczyły by ukończyć tytuł. Mało interesująca mechanika i niska jakość oprawy wizualnej okazały się być ostatnim gwoździem do trumny.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet