Snoop Dogg grozi Microsoftowi przesiadką na PlayStation

Wszystkiemu winne są problemy z serwerami Xbox Live.

Różni ludzie, problemy te same. Wczoraj Snoop Dogg chciał sobie pograć na swoim Xboksie One, lecz niestety serwery Xbox Live odmówiły posłuszeństwa. Był tym faktem tak oburzony, że postanowił nagrać filmik, na którym wylał swoje żale i opublikował go na Instagramie. Żale to trochę mało powiedziane – muzyk nie szczędził Microsoftowi niecenzuralnych słów, a z jakiegoś powodu oberwało się nawet samemu Billowi Gatesowi! Zagroził też, że przesiądzie się na konsolę PlayStation – cóż, najwyraźniej nie wie, że PSN zdarza się z różnych powodów szwankować jeszcze częściej.


Nie od dziś wiadomo, że gry nie są Snoop Doggowi obce –  jego muzykę można usłyszeć w różnych grach, jego kwestie w dodatku do Call of Duty: Ghost, a na dodatek występuje we własnej osobie w swojej własnej muzycznej bijatyce o tytule Way of the Dogg. Jeśli kłuje Was w uszy kwiecisty język, lepiej zostawcie filmik w spokoju:

Message to xbox1 n ea server fix your shit or playstation here we come 👿👿✨🌟🏈

Film zamieszczony przez użytkownika snoopdogg (@snoopdogg)

  • Jak widać Snoop Dogg stawia na jakość. Dla mnie od dawna PlayStation góruje nad Xbox, ale każdy ma prawo do własnej opinii!

322 Shares
Share322
+1
Tweet