Call of Duty: Ghosts 2 w listopadzie tego roku?

Możliwe, że kolejną częścią serii Call of Duty będzie sequel Ghost.

Branżowe media rozpisują się dzisiaj o rewelacjach, które przedstawia grudniowy numer magazynu GamesTM. Czy jest się czym podniecać?


Redaktorzy wspomnianego pisma przedstawili pod koniec zeszłego roku listę najbardziej oczekiwanych gier, w które chcieliby zagrać w nadchodzących miesiącach. Znalazło się tam m.in. Call of Duty: Ghosts 2, ze wskazaniem, że tytuł zadebiutuje w listopadzie 2016.

Jak wiemy, za nową odsłonę Call of Duty będzie odpowiadać studio Infinity Ward, które dało światu cykl Call of Duty: Modern Warfare oraz właśnie Call of Duty: Ghosts. Stwierdzenie zatem przez redaktorów GamesTM, że nadchodzi Ghost 2, nie jest niczym szokującym. Ot, panowie przewidują po prostu, że zobaczymy akurat sequel tego tytułu, a nie kolejne Modern Warfare. Wskazanie na listopad również nie jest niczym odkrywczym patrząc na miesiące, w których debiutowały poprzednie części serii Call of Duty.

Ciekawe w tym wszystkim jednak jest to, że brytyjski magazyn opublikował swoją listę w zeszłym roku, a oficjalna informacja o tym, że nowe CoD powstanie pod skrzydłami Infinity Ward została publicznie ujawniona w lutym tego roku. Możliwe zatem, że wspomniana redakcja może coś wiedzieć…

Chcielibyście, by Infinity Ward rzeczywiście pracowało nad Call of Duty: Ghosts 2?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

112 Shares
Share112
+1
Tweet