Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - snajper celuje z karabinu snajperskiego

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Gra polskiego CI Games osiągnęła zwrot kosztów. Spółka zadowolona ze sprzedaży

Studio poinformowało, że po dwóch miesiącach od premiery Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zarobiło 36 mln, przekraczając tym samym próg rentowności.

SGWC2 zadebiutowało 4 czerwca 2021 na PC i konsolach byłej i obecnej generacji. Tytuł kosztował CI Games około 30 mln złotych. Kwota ta obejmuje produkcję, marketing, licencję silnika i fizyczne nośniki.

Teraz dowiedzieliśmy się, że od momentu premiery do 31 lipca gra o snajperze Ravenie osiągnęła szacowane przychody na poziomie 36 mln złotych. Prezes zarządu CI Games Marek Tymiński powiedział:

Jestem bardzo zadowolony ze sprzedaży, jaką notuje druga odsłona Sniper Ghost Warrior Contracts. Przychody z gry pokryły już wszystkie koszty, jakie ponieśliśmy na produkcję i marketing. SGWC 2 jest najwyżej ocenianym tytułem w serii – zarówno przez graczy, jak i krytyków branżowych.

Przy okazji warto przypomnieć, że niedawno zadebiutował darmowy dodatek do SGWC2. Akcja Butcher’s Banquet rozgrywa się po wydarzeniach z podstawowej wersji. W ramach rozszerzenia otrzymujemy garść nowych kontraktów. Przede wszystkim jednak twórcy dodali malowniczą lokację ze starożytną świątynią.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się