Sniper: Ghost Warrior 3 – prawie 17 minut rozgrywki

Sniper Ghost Warrior 3
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Trochę śniegu w te święta zapewni nam Sniper: Ghost Warrior 3.

Na oficjalnym kanale gry pojawił się dość długi gameplay prezentuję nowego Snipera w akcji. Gracze mogą tutaj zobaczyć walkę z wrogiem w zimowej scenerii. Łatwo nie będzie, bowiem kiepska pogoda nie sprzyja działaniom, ale z drugiej strony przeciwnik też musi być bardziej czujny niż zwykle.

Na filmiku zobaczycie nie tylko efektowne strzały ze snajperki, ale także cichą eliminację wrogów za pomocą noża. Zerknijcie na poniższy materiał i dajcie znać co sądzicie o grze.

Sniper: Ghost Warrior 3 – nowy gameplay z misjami pobocznymi

W sieci wylądował świeży materiał z nadchodzącej produkcji City Interactive – Sniper: Ghost Warrior 3. Poprzednie odsłony serii rozeszły się w wielomilionowym nakładzie, więc mamy nadzieję, że również z najnowszą będzie podobnie.

Twórcy przekonują, że gra zaoferuje sporych rozmiarów otwarty świat oraz lepszą mechanikę rozgrywki. Gameplay, który dzisiaj pokazujemy przedstawia nową misję wchodzącą w skład questów pobocznych – City Interactive zaprezentowało w ramach IGN First. 15 minut filmu przedstawia ciekawą grę świateł, różne sposoby zabójstw, zabawę dronem i przede wszystkim swobodę w działaniach gracza.

Obejrzyj poprzedni gameplay przedstawiający ponad 30 minut rozgrywki

Film ukazuje trzy misje fabularne, które sami będziemy mogli rozegrać dopiero w kwietniu 2017 roku. Jak to bywa w tego typu produkcjach, rozgrywka polega głównie na skradaniu i cichym likwidowaniu przeciwników z niedostępnego dla nich punktu.

Zwiastun Sniper: Ghost Warrior 3

Zwiastun wypakowany po brzegi wartką akcją, który prezentuje zarówno bezpośrednie starcia z wrogami, jak i likwidowanie przeciwników na odległość. Wszystko w naprawdę pięknym otoczeniu, pokazanym o różnych porach dnia i nocy.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie