Tyle narzekań na polską strzelaninę, a tutaj taka pozytywna informacja!

A Wy jak oceniacie Snajpera po poprawkach?

Sniper: Ghost Warrior 3 od CI Games zebrało cięgi od wielu graczy tuż po premierze i mogłoby się wydawać, że produkcja odbije się czkawką polskiemu deweloperowi. Jak się jednak okazuje, Snajper ma branie!

Sprzedaż Sniper Ghost Warrior 3 jest nieco lepsza od naszych popremierowych założeń. Rozpoczęliśmy dodruk płyt z grą na konsolę, ponieważ ich zapasy są praktycznie zerowe, z wyjątkiem niewielkiego stoku na XBOX ONE w USA. Dodatkowa produkcja nośników związana jest z zamówieniami z kilku kluczowych rynków, w tym w dużym stopniu z USA. Utrzymująca się sprzedaż trzeciej części Snipera w kolejnych okresach i kolejnych poziomach cenowych zapewnia nam stabilizację finansową i możliwość pracy nad kolejnymi projektami. Obecnie większość zespołu pracuje nad grą z kategorii tactical shooter – powiedział Maciej Nowotny, członek zarządu CI Games (cytujemy za Stooq).

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

Deweloper przyznaje, że po premierze intensywnie pracował nad aktualizacjami, czego efektem jest szereg aktualizacji poprawiających rozgrywkę. Dostaliśmy również dwa dodatki DLC, w tym wydany na początku września “Sabotaż”, a przed nami dodatek wprowadzający tryb multiplayer, który otrzymamy w ostatnim kwartale tego roku. To również powinno skłonić kolejnych graczy do sięgnięcia po Sniper: Ghost Warrior 3.

Dlatego spółka optymistycznie patrzy w przyszłość i szacuje, że już w trzecim kwartale tego roku osiągnie przychody na poziomie 17,7 mln zł, a zyski wyniosą 3,6 mln zł. Czy będzie tak rzeczywiście? Ostateczne wyniki poznamy wraz z raportem finansowym, który ma ujrzeć światło dzienne 22 listopada.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: