Dodali darmowy multiplayer i wyrzucili Denuvo. Czy przekłada się to na wydajność?

0 komentarzy

Polski deweloper spełnia obietnice.

Jeśli odpaliliście na weekend Sniper Ghost Warrior 3, na pewno zauważyliście, że do gry trafił nowy patch dodający do produkcji długo oczekiwany tryb multiplayer. Aktualizacja, w zależności od platformy, została oznaczona numerami: PC – 1.07, PS4 – 1.08, Xbox One – 1.05.

10 gorących premier na obecny tydzień. Koniec nudy, są wielkie serie!

Jak wspomnieliśmy, nowy patch do przede wszystkim wprowadzenie darmowych rozgrywek sieciowych. Poniżej podajemy wszystkie szczegóły. Oprócz tego łatka przynosi ze sobą kilka poprawek do gry (tutaj pełna lista) i co ciekawe, wyrzuca ze Sniper Ghost Warrior 3 zabezpieczenie Denuvo. Studio CI Games potwierdziło ten fakt na forum Steam, a serwis DSO Gaming postanowił sprawdzić, czy pozbycie się z gry zabezpieczenia wpływa jakoś na jej wydajność.

Okazuje się, że Sniper Ghost Warrior 3 działa bez Denuvo tak samo, jak wcześniej, czyli nie zauważono poprawy wydajności gry. DSO Gaming wspomina, że co prawda wszystko wczytuje się teraz szybciej, lecz może to być równie dobrze spowodowane poprawkami, które CI Games wdrożyło w międzyczasie do swojej produkcji. Wspomniany portal podkreśla jednak, że  Sniper Ghost Warrior 3 jest tytułem wykorzystującym w głównej mierze zasoby GPU, a Denuvo może bardziej obciążać CPU niż kartę graficzną. Nie wiadomo zatem, jak usunięcie Denuvo wpłynęłoby na takie gry jak Watch_Dogs 2 czy Assassin’s Creed Origins.

Aktualizacja multiplayer do Sniper Ghost Warrior 3:

 • Trzy tryby gry:
  – Łowca nagród, który przetestuje nasze umiejętności oraz wprowadzi nieco hazardu. Im więcej zaryzykujemy, tym większe nagrody będziemy mogli zgarnąć;
  – Sharpshooter, który będzie wymagał dużego refleksu;
  – Deathmatch drużynowy.
 • 4 mapy, każda z nich w innym środowisku oraz w odmiennym rozmiarze.
 • 2 dodatkowe ekskluzywne mapy dla posiadaczy Przepustki Sezonowej.
 • Ponad 10 broni.
 • Ponad 10 gadżetów.
 • Ponad 15 różnych postaci ze strojami dopasowanymi do różnych środowisk.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się