Sniper: Ghost Warrior 3 – ponad 30 minut z rozgrywki

Sniper: Ghost Warrior 3 – ponad 30 minut z rozgrywki
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Tak wygląda kampania fabularna.

Na stronie brytyjskiego Eurogamera można obejrzeć ponad półgodzinny fragment rozgrywki z trzeciej części Sniper: Ghost Warrior. Film ukazuje trzy misje fabularne, które sami będziemy mogli rozegrać dopiero w kwietniu 2017 roku.

Jak to bywa w tego typu produkcjach, rozgrywka polega głównie na skradaniu i cichym likwidowaniu przeciwników z niedostępnego dla nich punktu. Do dyspozycji mamy kilka gadżetów, w tym podręcznego drona, którego można wykorzystać do zwiadu terenu z powietrza. Tym razem CI Game postawiło na zupełnie otwarty świat, co daje możliwość swobodnej eksploracji , czego brakowało w poprzednich częściach Sniper: Ghost Warrior.

Gołym okiem widać inspiracje garściami zaczerpnięte z Far Cry. Na mapie znajduje się wiele miejsc, które możemy odwiedzić, w tym wieże przeznaczone do wspinaczki lub wrogie posterunki, które musimy przejąć, aby ulepszyć ekwipunek lub odblokować kolejne zadania poboczne.

Gra miała ukazać się w styczniu przyszłego roku, jednak CI Games poinformowało graczy o przesunięciu premiery na 4 kwietnia. Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz na PC.

Zwiastun Sniper: Ghost Warrior

Materiał z nadchodzącego Sniper: Ghost Warrior 3, który został pokazany z okazji imprezy TwitchCon w San Diego.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie