Sniper Ghost Warrior 3 – wszystko co musicie wiedzieć o grze

Wymagania sprzętowe, najważniejsze elementy rozgrywki i wiele więcej. To wszystko znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Premiera gry Sniper Ghost Warrior 3 już jutro, czyli 25 kwietnia. Produkcja będzie dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One na wszystkich wymienionych platformach. W związku z debiutem gry, mamy dla Was między innymi specjalny materiał wideo, który prezentuje 10 najważniejszych rzeczy na temat gry od CI Games.

Jak widać na filmie, gra oferuje całą gamę różnych sposobów prowadzenia rozgrywki. Kontrolowanie i modyfikacje dronów, spory arsenał broni, przesłuchania przeciwników oraz wielką mapę w stylu otwartego świata z licznymi sekretami do odkrycia.

10 najważniejszych rzeczy na temat Sniper Ghost Warrior 3:

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w grze snajperskiej. Gracz wciela się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Produkcja oferuje ogromny świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. W Sniper Ghost Warrior 3 nie brakuje też rożnego rodzaju pojazdów oraz możliwości rozwoju bohatera w ramach trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Wymagania sprzętowe

Do samego uruchomienia tytułu nie będziemy potrzebowali specjalnie wypasionego peceta, ale żeby pograć w otoczeniu maksymalnych detali otoczenia, należy posiadać procesor na poziomie Intel Core i7 4790, 16 GB pamięci RAM czy przynajmniej kartę graficzną AMD Radeon RX 480 (4 GB) lub Nvidia GeForce GTX 1060 (3 GB).

Sniper Ghost Warrior 3 – wymagania sprzętowe (minimalne)

  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Procesor: i5 6600K 3.5 GHz lub AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
  • DirectX: Wersja 11
  • Dysk twardy: 50 GB wolnego miejsca

Sniper Ghost Warrior 3 – wymagania sprzętowe (rekomendowane)

  • System: 64-bit Windows 10
  • Procesor: AMD FX 8350 Wraith lub Intel Core i7 4790
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: AMD Radeon RX 480 4GB lub NVIDIA GeForce(R) GTX 1060 3GB
  • DirectX: Wersja 11
  • Dysk twardy: 50 GB wolnego miejsca

Bohaterowie i fabuła Sniper Ghost Warrior 3 – romanse, zaginiony brat, zakazane eksperymenty

CI Games zamierza dostarczyć poprzez Sniper Ghost Warrior 3 najlepsze doświadczenia związane z grami o snajperach, które mają przebić dotychczasowe produkcje o podobnej tematyce. Mocno wierzymy, że wysoko zawieszona poprzeczka utrzyma się na swoim miejscu i po premierze naprawdę poczujemy, co to znaczy być snajperem (wirtualnym oczywiście). Lecz trzeba pamiętać, że snajper, to też człowiek, a nie jedynie maszyna do zabijania.

Deweloper przedstawił bohaterów Sniper Ghost Warrior 3 zaznaczając, że każda postać ma swoje zawodowe jak i osobiste motywy, którymi będzie się kierować. Przy okazji możemy liznąć co nieco fabuły produkcji.

Sniper Ghost Warrior 3
Sniper Ghost Warrior 3

Na początek Jon North (38 lat), doskonały żołnierz, który zostaje wysłany do ogarniętej wojną domową Gruzji, by zlikwidować przywódców separatystów, destabilizujących sytuację w kraju. Jon ma jednak osobiste powody, by jeszcze raz postawić nogę w tym płonącym i niespokojnym regionie świata. Dwa lata wcześniej Jon odwiedził Gruzję razem ze swoim bratem Robertem (28 lat), który został uprowadzony przez separatystów i prawdopodobnie stracony.

Jonathan North | Kryptonim: Lodestar | Wiek: 38

Sniper Ghost Warrior 3
Sniper Ghost Warrior 3

Jon nie będzie jednak działał na własną rękę. Jego przełożony, Frank Simms, przymyka oko na prywatę bohatera dopóki ten wykonuje główne założenia misji. Podczas jej wykonywania poznajemy kolejną personę – to najemniczka Lydia Jorjadze (32 lata), doświadczona weteranka, która walczyła wcześniej u boku Jona w Afganistanie. Ich namiętny romans zakończył się po tym, jak Jon zniknął w tajemniczych okolicznościach po jednej ze strzelanin. Teraz dziewczyna decyduje się pomóc naszemu bohaterowi również dlatego, by dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się w w Afganistanie.

Lydia Jorjadze | Kryptonim: Dael / Lynx | Wiek: 32

Sniper Ghost Warrior 3
Sniper Ghost Warrior 3

Raquel Shein – agentka Mossadu – również zgadza się pomóc Jonowi w jego misji, lecz w zamian za namierzenie Siergieja Flostova, genialnego naukowca, który prowadzi zakazane eksperymenty. Izraelczycy chcą go odnaleźć i zlikwidować.

Robert North | Kryptonim: Kestrel | Wiek: 28

Sniper Ghost Warrior 3
Sniper Ghost Warrior 3

Piotr Stramowski z Pitbulla w roli głównej

Polski deweloper pokazał na YouTube filmik, który ujawnia aktora podkładającego głos pod głównego bohatera, którym pokierujemy w Sniper Ghost Warrior 3. W rolę wirtualnego Jona Northa wcielił się Piotr Stramowskim, znany m.in. z filmów Pitbull: Nowe Porządki oraz Pitbull: Niebezpieczne Kobiety.

Obok niego w polskiej lokalizacji Sniper Ghost Warrior 3 wystąpią Kamil Pruban (jako brat Jona – Robert North), Agnieszka Fajlhauer (Raquel Shein), Zofia Zborowska (Lydia Jorjadze) i Marcin Piętowski (Frank Simms).

CI Games zaznacza, że łącznie w nagraniach głosów do produkcji udział wzięło 42 aktorów, z których ust padło ponad 45 tysięcy słów.

Posłuchajcie emocjonującej muzyki w Sniper Ghost Warrior 3

Macie ochotę na muzyczną wycieczkę po Gruzji? Zespół deweloperski przedstawił swoje inspiracje dla ścieżki dźwiękowej w Sniper Ghost Warrior 3. Zapowiedź dostępna jest już w serwisie YouTube, zaś pełen album znajdziemy na serwisach streamingowych.

The World of Sniper Ghost Warrior 3, czyli film zapowiadający album ze ścieżką dźwiękową gry, dostępny jest w serwisie YouTube. Posłuchajcie:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.