CI Games wydało oświadczenie w sprawie Sniper Ghost Warrior 3

Deweloper wyjaśnia swoje najbliższe kroki odnośnie gry.

Wczoraj pisaliśmy o patchu do Sniper Ghost Warrior 3 (wszystko przypominamy poniżej), który zajął się likwidacją kilku błędów występujących w produkcji. To oczywiście nie koniec łatania trzeciego Snajpera i jak zapewnia CI Games, zespół pracuje nad kolejnymi usprawnieniami.

Serwis DSO Gaming przytacza oświadczenie dewelopera, w którym Marek Tymiński, prezes CI Games, tłumaczy dalsze kroki następująco:

Gra jest dobrze odbierana na rynku, zbieramy cenne informacje zwrotne od graczy i podejmujemy działania, by Sniper Ghost Warrior 3 stał się jeszcze lepszy. Chciałem wyjaśnić, jakie mamy plany odnośnie wspierania gry. Przed wydaniem nowej zawartości, zdecydowaliśmy się zająć optymalizacją Sniper Ghost Warrior 3, aby zmniejszyć problemy z płynnością oraz czasami ładowania. Dopiero kiedy poczujemy, że osiągnęliśmy znaczne postępy w zakresie wydajności, zaczniemy wypuszczać dodatki, jak np. komponent wieloosobowy.

Wierzymy zatem, że po interwencji dewelopera Sniper Ghost Warrior 3 stanie się naprawdę przyzwoitą produkcją. Póki co, grze wystawiamy notę… zapraszamy do naszej recenzji w tym miejscu.

Ekstremalne błędy usunięte. CI Games walczy o Snajpera

Sniper Ghost Warrior 3 wylądował już na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Pierwsze wrażenia z gry niekoniecznie muszą być pozytywne, lecz jak możecie przeczytać w naszej recenzji, polska produkcja ma również i swoje dobre momenty.

CI Games wydaje tymczasem pierwszego patcha do Sniper Ghost Warrior 3, który waży w przypadku blaszaków około 1.1 GB. Pełna lista zmian została opublikowana na Steam, a wśród poprawek i nowości znajdziemy m.in. dodanie suwaka FOV czy możliwość włączenia/wyłączenia efektu Motion Blur.

Update poprawia też dźwięk bicia serca, likwiduje różne ekstremalne problemy nawigacyjne czy zajmuje się problemem drabin. Zajęto się ponadto udoskonaleniem animacji czy usunięciem bugów, przez które w niektórych zamkniętych pomieszczeniach padał… deszcz.

Mamy nadzieję, że pierwszy patch usprawni rozgrywkę! Już go pobraliście? Czekamy na Wasze opinie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.