State of Play dziś wieczorem. Oglądajcie z nami imprezę PlayStation

PS VR2 - State of Play - Nowe gry na PS4 i PS5 - logo PlayStation na tle niebieskiego wybuchu - PG
PS4 PS5

Już dziś wieczorem odbędzie się długo wyczekiwane State of Play – cyfrowy pokaz nowości zmierzających na konsole PlayStation. O której odbędzie się transmisja i gdzie ją obejrzeć?

Start livestreamu przewidziany jest na 23:00 (9 marca 2022 roku). Całość będzie można obejrzeć na oficjalnych kanałach PlayStation w serwisie YouTube. Poniżej zamieszczam w oknie link do transmisji, byście mogli oglądać ją wraz z nami.

„Niebiescy” potwierdzili, że dziś nie zobaczymy niczego związanego z PS VR2 – gier oraz kolejnych informacji na temat wymienionego sprzętu. Wiadomym jest również to, że dzisiejsze wydarzenie potrwa aż 20 minut. To sporo czasu, by zalać fanów PS4 i PS5 masą informacji na temat nowych i zapowiedzianych już gier. Nacisk ma być jednak postawiony na produkcje z Japonii.

Co w takim razie warto wrzucić do puli oczekiwań tytułów, które możliwe, że zobaczymy wieczorem? Dobrze nie zapomnieć w tym przypadku o Ghostwire: Tokyo, Forspoken, Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin oraz Final Fantasy XVI. Pamiętajcie, że pojawią się dziś także tytuły twórców z reszty globu, więc nie nastawiajcie się na samą „japońszczyznę”.

To jak? Kto ogląda z nami State of Play?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie