SkyShowtime już z reklamami w Polsce. Możecie zapłacić mniej

SkyShowtime zmienia cennik w Polsce | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Platformy Platformy Seriale

Od 23 kwietnia 2024 roku platforma SkyShowtime wprowadziła nowy plan dla subskrybentów. Mogą oni zaoszczędzić, jeśli nie straszne im reklamy.

SkyShowtime do tej pory było i w zasadzie jest nadal jedną z najtańszych alternatyw Netfliksa czy Disney+. Platforma również oferuje od groma treści oryginalnych, w tym choćby serial Halo czy cenione Yellowstone. Obejrzycie tam nawet cenionego Oppenheimera!

SkyShowtime zmienia cennik – oto nowe zasady od 23 kwietnia 2024 roku

Posiadacze abonamentu SkyShowtime mogą się cieszyć, o ile nadal korzystają z promocji, która dostępna była na start usługi w naszym kraju. Chodzi o akcję “pół ceny na zawsze”. Jeśli więc zdecydowaliśmy się na zakup abonamentu bardzo wcześnie, nadal będziemy płacić połowę ceny, czyli w tym wypadku 12,49 zł i to bez reklam! Rozliczane jest to teraz w formie 9,99 zł za miesiąc usługi plus 2,50 zł za wersję bez reklam.

Co z pozostałymi użytkownikami? Od wczoraj w serwisie dostępny jest zupełnie nowy plan z reklamami. Ta opcja pozwala nam zaoszczędzić, bo subskrypcja w wersji Standard (z reklamami) zapłacimy 19,99 zł miesięcznie lub 159,99 zł rocznie. Pamiętajcie jednak, że w trakcie seansu będziecie musieli zdzierżyć reklamy.

W przypadku tych, którym nie chce się oglądać marketingowych sloganów, przyjdzie im zapłacić 24,99 zł miesięcznie za subskrypcję w wersji Standard Plus. Istnieje też opcja na zakup abonamentu rocznego za 198,99 zł (promocja 12 miesięcy w cenie 8).

Jak widać – źle nie jest. Głównie dlatego, że cena abonamentu pozostała bez zmian, ale istnieje teraz opcja zaoszczędzenia, jeśli nie przeszkadzają Wam reklamy. Cieszy też, że nadal obowiązuje promocja, w ramach której pierwsi subskrybenci platformy mogą oszczędzić aż połowę.

Źródło: SkyShowtime

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie