Absolutne arcydzieło już w streamingu. Gdzie obejrzeć Oppenheimera?

Oppenheimer - gdzie oglądać? Film w SVOD | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Oppenheimer – gdzie oglądać? Oscarowy film Christophera Nolana to największy nabytek w polskim streamingu. Jest już dostępny do oglądania!

Nie ma to jak wieczorny seans w kinowym megahitem, który zarobił aż 7 Oscarów! Nowy film Christophera Nolana z Cillianem Murphym w roli głównej do obejrzenia w Polsce!

Oppenheimer – gdzie oglądać?

O tej wielkiej premierze wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. W końcu jednak nastał ten jeden, oczekiwany dzień debiutu. Najnowszy film Nolana traktujący o “ojcu” bomby atomowej dostępny jest do oglądania w ofercie SVOD. Film Oppenheimer od dziś można oglądać na SkyShowtime Polska.

Oppenheimer absolutnie zdominował Oscary, gdzie zdobył aż 7 statuetek. Nagrodzono go w kategoriach: „Najlepszy film”, „Najlepszy aktor pierwszoplanowy” (w tym wypadku Cillian Murphy), „Najlepszy aktor drugoplanowy” (Robert Downey Jr.), „Najlepszy reżyser” (Christopher Nolan), „Najlepsza muzyka oryginalna” (kontrowersyjny Ludwig Göransson), „Najlepsze zdjęcia” (Hoyte Van Hoytema) oraz „Najlepszy montaż” (Jennifer Lame).

W filmie śledzimy losy J. Roberta Oppenheimera, amerykańskiego naukowcy, który jest odpowiedzialny za stworzenie bomby atomowej. Film skupia się na jego karierze, projekcie Manhattan oraz prywatnych relacjach. Gwiazdorska obsada, ceniony reżyser i zatrzęsienie nagród i wyróżnień – czegóż chcieć więcej?

Oppenheimer dostępny jest już od dzisiaj w ofercie streamingowej SkyShowtime. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że abonament niedawno doczekał się planu z reklamami, ale wszyscy, którzy korzystają z promocji z okazji startu usługi w Polsce, dalej mogą oszczędzać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie