SkyShowtime z reklamami w Polsce. Nowy plan i ceny [AKTUALIZACJA – co z promocją za pół ceny?]

SkyShowtime z reklamami w Polsce | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy

SkyShowtime doczekało się zupełnie nowego planu abonamentowego – tańszego, z reklamami. Kolejna platforma dorzuca treści marketingowe.

[AKTUALIZACJA]

W informacji wysłanej do naszej redakcji ShyShowtime potwierdziło, że dotychczasowi użytkownicy serwisu płacący za abonament połowę ceny w ramach promocji z okazji wejścia na polski rynek, nadal będą mogli korzystać z tej opcji. “Wszyscy obecni członkowie SkyShowtime korzystający z promocji “pół ceny na zawsze” będą nadal płacić tylko połowę ceny za pakiet Standard Plus” – informuje SVOD.

Poniżej oryginalna treść artykułu

Przed laty największą siłą streamingu był brak reklam. Może i katalogi platform nie były jakoś szczególnie obfite, wiele z nich wydawało dyskusyjnej jakości treści oryginalne, a do tego ceny nie zawsze odzwierciedlają jakość. Wtedy jednak nie trzeba było męczyć się z reklamami w telewizji czy na YouTubie i po prostu obejrzeć coś bez przerwy. Jak w kinie. No, tak fajnie to już nie ma.

SkyShowtime wrzuca reklamy w Polsce

SkyShowtime to jedna z najmłodszych, ale dość pokaźnych pod kątem biblioteki filmów i seriali platform SVOD. Regularnie dorzucane są tam kinowe nowości, a ostatnio zapowiedziano także inwestycję w rodzimy rynek! Wszystko świetnie, ale włodarze serwisu również idą za gorącym ostatnio trendem. Jeżeli nie chodzi o blokowanie współdzielenia kont, to chodzi o… reklamy. Tak jak od niedawna robi to Amazon Prime Video.

A więc reklamy zawitają także do SkyShowtime i stanie się to już 23 kwietnia 2024 roku. Przedstawiciele poinformowali, że zmiany dotyczą każdego rynku, na którym dostępny jest serwis, czyli również Polski. Za plan “Standard Plus” zapłacimy 24,99 zł miesięcznie i nie będzie trzeba martwić się przerywnikami. Natomiast za 19,99 zł będziemy musieli zdzierżyć reklamy.

Standard z reklamami to jeszcze bardziej korzystna cenowo propozycja, dzięki której rozrywką może cieszyć się cała rodzina. W ramach tej subskrypcji będzie można zobaczyć wszystkie dostępne w SkyShowtime kinowe hity, nowe i dostępne na wyłączność seriale, a także lokalne oryginalne produkcje.

– informuje platforma

Niestety, nie wiemy, jak to wygląda w kwestii obecnych klientów. Wiele osób zdecydowało się skorzystać z promocji z okazji wejścia na rynek, dzięki której płacą miesięcznie po 12 złotych, o ile tylko nie anulują subskrypcji. Czy oferta ta zmieni się w “Standard Plus”, czy może zostanie kompletnie zlikwidowana? Trzeba czekać na więcej informacji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie