Dwie gry za darmo na weekend. Świetna strzelanina i wielkie RPG

Dwie gry za darmo na weekend. Świetna strzelanina i wielkie RPG
Gry za darmo Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Przypominamy, że na ten weekend szykuje się darmowe granie w naprawdę przyzwoite tytuły. Bethesda ma miłą niespodziankę dla posiadaczy PC oraz konsol Xbox One, a Ubisoft startuje ze swoją ofertą do właścicieli blaszaków oraz PS4 i Xbox One.

Do 15 kwietnia (godz. 21:00 w niedzielę czasu polskiego) gracze mogą wypróbować Skyrim Special Edition za darmo na PC (Steam) oraz Xbox One z Xbox Live Gold. Podczas darmowego weekendu i przez następny tydzień (do 23 kwietnia) kupimy również wspomnianą grę o 50 procent taniej. Rabat dotyczy nie tylko PC oraz Xbox One, lecz również wersji Skyrim Special Edition na PlayStation 4.

Jeśli po wypróbowaniu gry na PC lub Xbox One kupicie Skyrim Special Edition, będziemy mogli kontynuować przerwaną przygodę od tego samego miejsca. Wszystkie nasze postępy i osiągnięcia zostaną przeniesione do zakupionej wersji tytułu.

Kto woli jednak chwycić za karabin niż biegać po łąkach i wymachiwać mieczem, powinien zainteresować się propozycją Ubisoftu skierowaną do posiadaczy PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gracze będą mieli bezpłatny, pełny dostęp do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands w ciągu nadchodzącego bezpłatnego weekendu, który potrwa do 15 kwietnia 2018 r.

Gry w Biedronce – pełna lista i ceny. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360

Bezpłatny weekend będzie dostępny na wszystkich platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC) i da nowym graczom możliwość wypróbowania całej zawartości – od głównej kampanii, przez tryb PvP Ghost War i misję Predator, aż po Special Operation I.

Warto dodać, że 10 kwietnia w Ghost Recon Wildlands pojawiło się mnóstwo zawartości Splinter Cell na wyłączność, a także tryb PvP Ghost War, nowa misja PvE, unikatowe elementy personalizacji oraz nowa klasa PvP Ghost War. Gracze mogą walczyć u boku Sama Fishera, kultowej postaci z docenionej przez krytyków serii gier szpiegowskich Tom Clancy’s Splinter Cell i pomóc mu zaliczyć nową misję infiltracji wysokiego ryzyka, w realiach fikcyjnej Boliwii w przyszłości. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tej wiadomości.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie