Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Dwie gry za darmo na weekend. Świetna strzelanina i wielkie RPG

Przypominamy, że na ten weekend szykuje się darmowe granie w naprawdę przyzwoite tytuły. Bethesda ma miłą niespodziankę dla posiadaczy PC oraz konsol Xbox One, a Ubisoft startuje ze swoją ofertą do właścicieli blaszaków oraz PS4 i Xbox One.

Do 15 kwietnia (godz. 21:00 w niedzielę czasu polskiego) gracze mogą wypróbować Skyrim Special Edition za darmo na PC (Steam) oraz Xbox One z Xbox Live Gold. Podczas darmowego weekendu i przez następny tydzień (do 23 kwietnia) kupimy również wspomnianą grę o 50 procent taniej. Rabat dotyczy nie tylko PC oraz Xbox One, lecz również wersji Skyrim Special Edition na PlayStation 4.

Jeśli po wypróbowaniu gry na PC lub Xbox One kupicie Skyrim Special Edition, będziemy mogli kontynuować przerwaną przygodę od tego samego miejsca. Wszystkie nasze postępy i osiągnięcia zostaną przeniesione do zakupionej wersji tytułu.

Kto woli jednak chwycić za karabin niż biegać po łąkach i wymachiwać mieczem, powinien zainteresować się propozycją Ubisoftu skierowaną do posiadaczy PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gracze będą mieli bezpłatny, pełny dostęp do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands w ciągu nadchodzącego bezpłatnego weekendu, który potrwa do 15 kwietnia 2018 r.

Gry w Biedronce – pełna lista i ceny. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360

Bezpłatny weekend będzie dostępny na wszystkich platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC) i da nowym graczom możliwość wypróbowania całej zawartości – od głównej kampanii, przez tryb PvP Ghost War i misję Predator, aż po Special Operation I.

Warto dodać, że 10 kwietnia w Ghost Recon Wildlands pojawiło się mnóstwo zawartości Splinter Cell na wyłączność, a także tryb PvP Ghost War, nowa misja PvE, unikatowe elementy personalizacji oraz nowa klasa PvP Ghost War. Gracze mogą walczyć u boku Sama Fishera, kultowej postaci z docenionej przez krytyków serii gier szpiegowskich Tom Clancy’s Splinter Cell i pomóc mu zaliczyć nową misję infiltracji wysokiego ryzyka, w realiach fikcyjnej Boliwii w przyszłości. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%