Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowa misja dla fanów Splinter Cell już dzisiaj. Wyjątkowe nagrody czekają!

Firma Ubisoft ogłosiła, że w Ghost Recon Wildlands pojawi się bezpłatna, specjalna misja w stylu Splinter Cell, w której pojawi się legendarny Sam Fisher z głosem Michaela Ironside’a.

Będzie to część Special Operation I, pierwszego dużego dodatku drugiego roku zawartości popremierowej do gry. Gracze będą mogli bezpłatnie dołączyć do Sama w tym specjalnym wydarzeniu, które rozpocznie się 10 kwietnia, na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Począwszy od 10 kwietnia, Ghost Recon Wildlands wprowadzi do głównej gry mnóstwo zawartości Splinter Cell na wyłączność, a także tryb PvP Ghost War, nową misję PvE, unikatowe elementy personalizacji oraz nową klasę PvP Ghost War. Gracze będą mogli walczyć u boku Sama Fishera, kultowej postaci z docenionej przez krytyków serii gier szpiegowskich Tom Clancy’s Splinter Cell i pomóc mu zaliczyć nową misję infiltracji wysokiego ryzyka, w realiach fikcyjnej Boliwii w przyszłości. To nowe specjalne wyzwanie będzie grywalne solo lub w trybie współpracy dla czterech graczy. Będzie to jedna najtrudniejszych misji, z jakimi mierzyły się dotąd Duchy. W trakcie tej nocnej misji, gracze będą musieli działać w ukryciu i korzystać z wszelkich dostępnych narzędzi.

Ghost Recon Wildlands

– Wszyscy jesteśmy niezmiernie podekscytowani, mogą przenieść tak kultową postać, jak Sam Fisher, do Wildlands – stwierdził Nouredine Abboud, starszy producent w Ubisoft. – Współpraca z Samem Fisherem wymagać będzie od Duchów działania w ukryciu, sprytu i taktyki. Nie możemy się już doczekać reakcji graczy na to nowe wyzwanie.

Po zaliczeniu misji Splinter Cell, gracze otrzymają unikatowe przedmioty, takie jak kultowe gogle sonarowe Sama, nowy filtr noktowizyjny i nie tylko. Choć misja będzie dostępna w grze już zawsze, nagrody te będą dostępne jedynie do zakończenia specjalnego wyzwania, czyli do 16 maja. Oprócz nagród za zaliczenie zadania, gracze będą mogli spersonalizować i uzbroić swoje Duchy za pomocą Pakietu Wyposażenia Splinter Cell, który zawiera nowe elementy personalizacji i nowe uzbrojenie, takie jak nóż Karambit, unikatowe ostrze do walki wręcz, zainspirowane przez Splinter Cell: Blacklist czy w pełni personalizowany prototypowy karabin szturmowy SC 4000 Splinter Cell.

Ghost Recon Wildlands

Special Operation 1 to także Echelon, nowa klasa szturmowa, dostępna we wszystkich trybach PvP, która rozszerzy obsadę Ghost War do 18 niepowtarzalnych klas. Echelon jest częścią drużyny 4. eszelonu Sama Fishera, a w związku z czym ma dostęp do najnowszych technologii, takich jak zdolność impulsu sonarowego, która pozwala mu widzieć wrogów za ścianami (na krótkim dystansie) i zyskiwać przewagę taktyczną nad oddziałem wroga. Gracze w Ghost War zyskają wcześniejszy dostęp do nowej klasy wydając punkty prestiżu lub poprzez przepustkę 2. roku.

Splinter Cell w Ghost Recon Wildlands: screeny i trailer

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%