Boskie specjalizacje w Skyforge

Jak dołączyć do Bogów w Skyforge?

Deweloper Allods Team i wydawca My.com przedstawiają boskie specjalizacje, które mogą zostać odblokowane w Skyforge. Gracze odkryją, że osiągnięcie boskiej formy (Divine Form) i stanie się czymś więcej, niż tylko nieśmiertelnym, wcale nie jest końcem ich drogi w grze.

Głęboko w zakamarkach Divine Atlas, części menu rozwoju postaci w Skyforge, kryją się Divine Specializations. Są to unikatowe rozszerzenia umiejętności graczy, które zwiększają ich potęgę na różne sposoby, poczynając od walki, aż po zarządzanie ich zakonem i wyznawcami. Aczkolwiek tak wspaniałe nagrody można zdobyć jedynie poprzez pokonanie awatarów armii najeźdźców, co można osiągnąć wcielając się w potężnych bogów.


Chcecie dowiedzieć się więcej o wymienionych specjalizacjach? Zerknijcie na materiał poniżej.

Boskie specjalizacje w Skyforge:

Turniej Battle of Equals rozpoczyna się w Skyforge

Deweloper Allods Team i wydawca My.com ogłaszają początek turnieju Battle of Equals. Użytkownicy będą walczyć w drużynie przyjaciół lub przeciwko nim, w celu udowodnienia, którzy z nich są najlepszymi graczami PvP w Skyforge. W ciągu najbliższych tygodni wezmą oni udział w meczach 3 na 3, w których miejsce zawodów zostało tak dopasowane, aby to umiejętności decydowały o zwycięstwie lub porażce.

Turniej został wprowadzony do świata gry za sprawą najnowszej aktualizacji Skyforge. To jednak nie wszystko, co zawiera omawiany update.

Aktualizacja w Skyforge składa się z:

  • Battle of Equals: Turnieju, w którym gracze będą mieli wyrównane szanse – funkcje jak Transportation, Divine Form i Symbole nie mogą być używane. Gracze dołączą do bitwy jako bohater, który posiada tylko aktualne talenty, umiejętności i broń.
  • Antean Wasteland: Ta nowa lokacja jest jedną z najniebezpieczniejszych w całym Aelionie. Jej bezlitosne warunki pogodowe i zabójcze stworzenia stanowią nie lada wyzwanie dla graczy, którzy dodatkowo sprawdzą się w specjalnych, zmieniających się co tydzień misjach.

Poniżej możecie zobaczyć materiał zapowiadający emocjonujące zmagania w Skyforge. Dajcie znać, czy spróbujecie swoich sił!

Skyforge jest już z nami ponad rok!

Tytuł świętował ostatnio swoje pierwsze urodziny – 16 lipca 2015 serwery Skyforge zostały otwarte dla wszystkich graczy. Z tej okazji w grze zaplanowano masę wydarzeń specjalnych oraz nagród dla graczy, do zdobycia pomiędzy 13 a 27 lipca. Dzisiaj jest więc ostatni dzień, aby z nich skorzystać!

Uroczystości rocznicowe obejmują:

  • Login Event: Za każdy dzień logowania w trakcie trwania promocji gracze otrzymują coraz większe nagrody, poczynając od czasu premium i tytułu aż po specjalne uzbrojenie.
  • Interaktywna panorama, zapełniona faktami o Skyforge: Zadaniem graczy jest odnalezienie informacji o Skyforge na stronie panoramy. W nagrodę czekają unikalny kostium oraz wierzchowiec.
  • Urodzinowa wyprzedaż paczek: do 27 lipca będzie można nabyć różne paczki kolekcjonerskie w promocyjnych cenach.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

5 Shares
Share5
+1
Tweet