Skyforge dostaje najbardziej niebezpiecznego bossa

Zapraszamy na trailer najnowszej aktualizacji.

Deweloper Allods Team i międzynarodowy wydawca My.com ogłaszają aktualizację Akonita w Skyforge, która wprowadzi do gry najbardziej niebezpiecznego bossa do tej pory. Gracze z wysokimi poziomami stawią czoła śmiercionośnej Akonicie i jej armii, których statek kosmiczny wyruszył na podbój Aelionu.

Akonita rządzi matriarchalnym imperium żelazną ręką. Podbija kolejne światy, zniewala narody i rabuje cenne surowce ze zdobytych obszarów. Gracze Skyforge będą musieli pokonać Akonitę i hordy jej krwiożerczych wojowników, zanim ich statek wyląduje na kolejnej planecie i zasieje na niej spustoszenie.


W walce z Akonitą pomocne będą paczki Discord Packs, dostępne od dziś aż do 22 czerwca. Szczegóły zawartości znajdują się w tym miejscu.

Skyforge jest darmową grą MMORPG osadzoną w uniwersum, gdzie śmiertelni i nieśmiertelni walczą o przetrwanie przeciwko mitycznym stworzeniom i najeźdźcom z kosmosu, wykorzystującym najnowsze technologie. Gracze rozpoczynają swoją przygodę jako odrodzony nieśmiertelny i starają się zostać potężnym bogiem.

Skyforge można pobrać za darmo z: https://sf.my.com/.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet