Grajcie w Skull & Bones za darmo na PC i konsolach już teraz

Skull & Bones do ogrania za darmo od teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Sam nie wierzę, że to piszę, ale otwarta beta Skull & Bones w końcu wystartowała. Grę można wypróbować na każdej platformie, na jakiej się ukaże.

Po niezliczonej ilości zwiastunów, zapewnień, przesunięć i innych problemów, niezwykle ciekawie zapowiadające się Skull & Bones w końcu trafiło do otwartej bety. Grę możecie ograć bez żadnych opłat już teraz. Sami sprawdzicie, czy jest dobrze, czy może jednak tak, jak większość przeczuwała od dawna.

Skull & Bones do ogrania za darmo!

Ubisoft planuje premierę gry, o której każdy myślał, że nigdy nie wyjdzie, już na 16 lutego 2024 roku. Tak, to koniec pewnego etapu w naszych życiach. Od pierwszych zapowiedzi Skull & Bones zapewne wiele się u Was zmieniło, ale tytuł w końcu się ukaże. No, tak przynajmniej zapewnia Ubi. Czy jednak warto się nim zainteresować? Nie musicie czekać na recenzje, aby się o tym przekonać, a wystarczy jedynie ściągnąć klienta gry.

Skull & Bones za darmo dostępne jest w ramach ograniczonej czasowo otwartej bety dla wszystkich graczy. Testy mają potrwać od 8 do 11 lutego, czyli przez najbliższy weekend. W tym czasie gracze na PS5, PC oraz Xbox Series X/S mogą ściągać grę i samodzielnie sprawdzić nowy piracki tytuł. Przypominam, że niegdyś była to bardzo oczekiwana gra, która powstała na zgliszczach spin-offa Assassin’s Creed IV: Black Flag. Samo Black Flag, swoją drogą, doczekać się ma remake’u.

W ramach testów możecie liczyć na wbicie maksymalnie 6. levelu i sprawdzić, z czym to się wiąże. Czekają na Was aktywności w otwartym świecie, eksploracja i różne potyczki. Do tego każdy gracz zachowa swoje postępy, które przeniosą się do pełnej wersji, o ile tylko zdecydujecie się na jej zakup. Możecie również liczyć na dodatkowe bonusy.

Beta Skull & Bones dostępna jest na:

Przypominam, że premiera gry już 16 lutego 2024 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie