Skull & Bones przesunięto jeszcze raz. Nie wierzę, że znów to piszę

Skull & Bones kolejny raz z przesuniętą premierą. Znowu. Jeszcze raz.
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ciężko mi w to uwierzyć i w sumie nie mam pomysłu, jak to inaczej skwitować niż kiwaniem głową z dezaprobatą. Skull & Bones przesunięte.

Kojarzycie tę piracką grę od Ubisoftu? Tak, tę, która ewoluowała z następcy Asassin’s Creed IV: Black Flag. Skull & Bones, bo o nim mówię, ma trudny żywot i gdyby nie umowa z rządem Singapuru, gra najpewniej zostałaby już dawno temu anulowana. Trochę szkoda deweloperów i Ubisoftu. Ciężko mi uwierzyć w to, że nadal ktoś na to czeka.

Przy okazji informacji o przesunięciu „dużej premiery” gruchnęła też wieść, że Skull & Bones wyjdzie później. Kiedy? Na ostatnim spotkaniu finansowym CEO firmy Yves Guillemot zaznaczył, że w pierwszych kilku miesiącach 2024 roku. Oczywiście znów nie dostaliśmy żadnego konkretu, ale słusznie się obawiacie. Wedle nieoficjalnych informacji jest niedobrze. W sensie z grą, ale kondycja Ubisoftu to nieco inna sprawa.

Skull & Bones zaliczyło już wcześniej jedno opóźnienie, potem kolejne, a gra nie dostała nawet konkretnej daty premiery od momentu, w którym wszyscy uważali, że zadebiutuje we wrześniu 2022 roku. Potem tytuł miał ukazać się na początku roku fiskalnego 2023-24, co się nie wydarzyło, aby finalnie znów dostać po tyłku bezlitosnym biczem przesuwania premier. Teraz możemy liczyć (ha!) na okres teoretycznie 1 stycznia – 31 marca 2024 roku.

Gra weszła już wcześniej w fazę zamkniętych testów beta. Te, jak można zgadnąć, zapewne nie przebiegły tak dobrze, że deweloperzy wierzyliby, iż ich tytuł jest gotów na debiut. Przypomnę też, iż teraz Skull & Bones nie da się kupić na konsole PlayStation.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie