Najlepsza gra Assassin’s Creed coraz bliżej powrotu? Fani mogą zacierać ręce

Assassin's Creed IV: Black Flag Remake znów na ustach wszystkich | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawiły się nowe informacje, które wskazują na coraz większe prawdopodobieństwo wydania Assassin’s Creed IV: Black Flag Remake przez Ubisoft.

Jasne, można się kłócić o to, która ze wszystkich gier Assassin’s Creed jest najlepsza, ale to trochę bez sensu, bo każdy z pewnością będzie miał inny typ. Osobiście cenię Black Flaga, a nawet pokochałem Valhallę, mimo tego, jak bardzo jest „nabrzmiała”. Niemniej internetowy głos publiczności w większości daje jasny sygnał, że to właśnie „czwórka” cieszy się sporą estymą. I to taką, którą widzi sam Ubisoft, bo problematyczne Skull & Bones powstaje właśnie na kanwie tej pirackiej opowieści, pierwotnie mające stanowić osobną kontynuację Black Flaga.

Assassin’s Creed IV: Black Flag Remake faktycznie powstaje?

Plotki o remake’u Assassin’s Creed IV krążą w sieci od dawna. Do tej pory nie udało się ich oficjalnie zweryfikować, ale teraz dostaliśmy kolejne sugestie, że taki projekt faktycznie powstaje. Wszystko przez profil LinkedIn jednego główny projektant cinematiców Isaaca Tana, obecnie pracującego w Ubisoft Singapore. Projektant wspomina tam o niezapowiedzianej grze AC, nad którą pracuje od 2023 roku.

Główny projektant filmowy Isaac Tan pracuje nad niezapowiedzianą jeszcze grą AC od 2023 roku. Ponieważ jest zatrudniony przez Ubisoft Singapur, spontanicznie pomyślałbym o remake’u Black Flag.

czytamy na Twitterze

Dodajmy, że to właśnie singapurski oddział firmy ma pracować nad tym tytułem. Oczywiście może chodzić o dowolną inną grę z serii. Ciężko przewidzieć, ile projektów Assassin’s Creed faktycznie powstaje. Znamy wiele z nich, z czego AC Red ma podobno ukazać się jeszcze w 2024 roku, a tajemnicze Hexe rok później.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie