Składaj PC na PlayStation 4. Sony przedstawia nowe gry

PlayStation Store wzbogaca się właśnie o kolejną porcję nowości na PS4. Wśród nich znajduje się m.in. PC Building Simulator, czyli możemy zabierać się za budowanie blaszaka na PlayStation 4.

Kolejny tydzień i kolejna porcja nowości na PS4. Do cyfrowego sklepu Sony zawita dzisiaj PC Building SimulatorAncestors Legacy oraz Roarr! Jurassic Edition.

Pierwsza z wymienionych gier to nic innego, jak zabawa w budowanie komputera (trailer na końcu newsa). Drugi tytuł – Ancestors Legacy – powstał pod skrzydłami polskiego studia Destructive Creations. To historycznie wierna strategia czasu rzeczywistego, która czerpie inspirację z prawdziwych dziejów średniowiecznej Europy. Rozgrywka zakłada zarządzanie zasobami, budowanie baz i toczenie wielkich bitew, które silnik Unreal Engine 4 potrafi fantastycznie odwzorować. Doświadczaj średniowiecznego rozlewu krwi jak nigdy wcześniej dzięki pracy kamery filmowej, która naciśnięciem jednego przycisku przeniesie gracza w samo serce wydarzeń. Trzecia nowość na dzisiaj – Roarr! Jurassic Edition – to z kolei indyk z dinozaurem w roli głównej.

Poniżej znajdziecie pełną listę nowości w PS Store. Jednocześnie warto zaznaczyć, że sony uruchomiło w swoim sklepie zamówienia przedpremierowe na The Dark Pictures: Man Of Medan oraz The Walking Dead: The Telltale Definitive Series.

Dark Pictures to seria osobnych, rozgałęziających się filmowych gier z gatunku horror, zawierających tryb dla wielu osób. W Man of Medan, pięciu znajomych wyrusza na wakacyjną wycieczkę z nurkowaniem, która wkrótce staje się znacznie bardziej mroczna.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series zawiera wszystkie 4 sezony oraz dodatki 400 Days i The Walking Dead: Michonne, co oznacza ponad 50 godzin rozgrywki podzielonej na 23 osobne odcinki. Dzięki poprawionej grafice, dodatkowym treściom zakulisowym oraz dokładnie odwzorowanym klasycznym menu możesz w pełni przeżywać przygody Clementine i poznać zakończenie jej historii.

Nowości na PS4 – aktualizacja PS Store

  • PC Building Simulator (dostępne od 13 sierpnia)
  • Ancestors Legacy (dostępne od 13 sierpnia)
  • Roarr! Jurassic Edition(dostępne od 13 sierpnia)
  • Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes (dostępne od 14 sierpnia)
  • Gravity Duck (dostępne od 14 sierpnia)
  • VASARA Collection (dostępne od 14 sierpnia)
  • Genesis (dostępne od 14 sierpnia)
  • Arcade Archives VS. GRADIUS (dostępne od 16 sierpnia)

Pre-ordery w PS Store. Co nowego?

  • The Dark Pictures: Man Of Medan – 124 zł
  • The Walking Dead: The Telltale Definitive Series – 209 zł

Gra za darmo na PS4/Xbox One. Kup jedną, druga gratis

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.