Silent Hill: The Short Message z nagłą premierą na PS5. Już możecie grać za darmo

Silent Hill: The Short Message za darmo na PS5 już teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

W trakcie wczorajszego State of Play Konami zapowiedziało Silent Hill: The Short Message i od razu udostępniło grę za darmo w wersji na PS5.

Na State of Play mogło nie brakować zaskoczeń, gdyby nie to, że w zasadzie cały line-up wyciekł jeszcze przed wydarzeniem. Wyciekły też informacje dotyczące shadow dropa Silent Hill: The Short Message, czyli pierwszej całkowicie nowej gry z cyklu od tylu lat.

Silent Hill: The Short Message to gra za darmo na PS5

The Short Message wyciekło od dawna, a w pewnym momencie w sieci pojawił się nawet cały, dokładny opis fabuły. Nie do końca wiedzieliśmy, czymże ta gra ma w zasadzie być – czy samodzielnym projektem, czy raczej demem w stylu P.T.? Wychodzi na to, że obydwie odpowiedzi są po części poprawne. Na wczorajszym State of Play w pełni zaprezentowano nową część Silent Hill.

Konami chwali się, że to pierwsza, całkowicie nowa część cyklu od wielu lat. Mamy więc tu do czynienia z samodzielną fabułą skupiającą się wokół postaci Anity, przyjaciółki Mai, która popełniła samobójstwo. Dziewczyna po otrzymaniu tajemniczej wiadomości wyrusza do opuszczonego kompleksu mieszkalnego, w którym panuje prawdziwa i namacalna groza.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na fakt, że tytuł pobierzemy za darmo i to już teraz! Nie spodziewajcie się długiej przygody, ale fani horrorów powinni spędzić przy niej jakieś 2 – 3 godziny. Gra dostępna jest bez opłat za pośrednictwem PlayStation Store jedynie w wersji na PS5. SH: The Short Message pobierzecie za darmo z tego miejsca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie