Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Sherlock Holmes – zapowiedziano nową grę z cyklu. Jest zwiastun

Studio Frogwares zapowiedziało przygodówkę Sherlock Holmes: Chapter One. Tytuł będzie prequelem poprzednich odsłon i ma trafić na PC i konsole w 2021.

Tak jak miało to miejsce do tej pory w grach z cyklu, wcielimy się w postać najsłynniejszego na świecie detektywa i będziemy rozwiązywać zagadki kryminalne. Tym razem jednak cofniemy się nieco w czasie – tytuł będzie prequelem. Jako młody Sherlock odwiedzimy swoje rodzinne miasto, gdzie szybko okaże się, że jest co robić – mieszkańcy skrywają wiele tajemnic, które trzeba będzie rozwikłać przy pomocy logicznego myślenia i dedukcji.

Produkcja ma zaoferować otwarty świat, co da nam pewną swobodę – to od nas będzie zależało, jak poprowadzimy śledztwo.

Sherlock Holmes to doceniony cykl gier przygodowych, który Frogwares serwuje nam już od 18 lat. Najnowsza część serii trafi do graczy w następnym roku i będzie dostępna na PC (poprzez Steam, Epic Games Store i GOG.com), PS4 i Xboksie One. W tytuł pogramy też na next-genach. Poniżej zamieszczamy krótki trailer z produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się