Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Sherlock Holmes: Chapter One – twórcy opowiadają o głównym bohaterze

Trwa IGN Summer of Gaming. W ramach wydarzenia studio Frogwares postanowiło przybliżyć nieco główną postać z nadchodzącego Sherlock Holmes: Chapter One.

Pod koniec maja twórcy serii zaprezentowali kolejną odsłonę Sherlocka. Tym razem cofniemy się nieco w czasie – tytuł będzie prequelem i opowie o losach młodego detektywa sprzed wszystkich poprzednich części. Na poniższym filmiku Frogwares ujawnia trochę nowych informacji o głównym bohaterze.

Jak informują deweloperzy, w Chapter One Sherlock będzie rozwiązywał zagadkę kryminalną po raz pierwszy w życiu. Tytuł ma stanowić próbę odpowiedzi na pytanie, kim była ta postać zanim została genialnym detektywem. Podejście bohatera do sprawy kryminalnej ma być więc całkiem inne niż to, czego doświadczaliśmy w do tej pory wydanych częściach gry. Sherlock będzie przede wszystkim zbuntowanym młodzieńcem, którego cechuje lekkomyślność i brak dyskrecji.

Sherlock Holmes to doceniony cykl gier przygodowych, który Frogwares serwuje nam już od 18 lat. Najnowsza część serii trafi do graczy w 2021 i będzie dostępna na PC (poprzez Steam, Epic Games Store i GOG.com), PS4 i Xboksie One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się