Na nowej rozgrywce z Shadow Warrior 3 krew leje się strumieniami

Shadow Warrior 3 - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeśli czekacie na premierę Shadow Warrior 3, nie możecie narzekać na brak nowych materiałów od Flying Wild Hog. Twórcy gry zaprezentowali właśnie kolejny obszerny pokaz rozgrywki ze swojej nadchodzącej strzelanki.

Prawie dziesięciominutowy filmik prezentuje fragment misji Dragon’s Nest. Lo Wang, jak to ma w zwyczaju, biega, skacze, strzela, siecze, morduje i rzuca suchymi żarcikami. Jest rzecz jasna bardzo brutalnie i zabawnie – fani Shadow Warrior przywykli do takiego połączenia.

Materiał pojawił się na kanale PlayStation nie bez przyczyny. Przy okazji jego premiery ogłoszono, że trzecie Shadow Warrior będzie dostępne od dnia premiery w usłudze PlayStation Now. Jeśli macie do niej dostęp, z grą zapoznacie się już 1 marca bez dodatkowych opłat.

W Shadow Warrior 3 zagramy na PC (wymagania sprzętowe produkcji znajdziecie w tym miejscu), PlayStation 4 i Xbox One. Dodatkowo tytuł będzie dostępny w ramach wstecznej kompatybilności na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Niewykluczone, że za jakiś czas doczekamy się natywnej wersji gry przeznaczonej na konsole bieżącej generacji. Na razie nie znamy jednak konkretów ani przewidywanego terminu wydania takich portów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie