Polski hit zadebiutuje w PS Now na marzec 2022

PS Now marzec 2022 - Shadow Warrior 3
PS4 PS5

Potwierdzono pierwszą grę z oferty PS Now marzec 2022. Usługa PlayStation wzbogaci się o premierowy tytuł od polskiego zespołu.

Mowa oczywiście o świetnie zapowiadającym się Shadow Warrior 3 od studia Flying Wild Hog. Obecność gry w najnowszej ofercie PS Now potwierdził Lead Producer gry za pośrednictwem wpisu na blogu PlayStation. Nadchodząca strzelanko-siekanka będzie dostępna w usłudze Sony od dnia premiery, czyli już od 3 marca. Subskrybenci PS Now otrzymają do niej dostęp bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Shadow Warrior 3 ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gra będzie też dostępna na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S w ramach wstecznej kompatybilność. W tym miejscu znajdziecie wymagania sprzętowe tej produkcji.

Obecność premierowego tytułu w PS Now na marzec 2022 z miejsca rozbudziła plotki na temat nowego wcielenia usług PlayStation. Nieogłoszony jeszcze projekt Spartacus ma złączyć w sobie PS Plus i PS Now. Wśród oferowanych gier mogą znaleźć się też premierowe tytuły, a więc Shadow Warrior 3 służy za ciekawą wskazówkę. Oczywiście wieści o nowej usłudze to wciąż jedynie plotki, które nie zostały jeszcze potwierdzone przez PlayStation.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie