Data premiery Shadow Warrior 3 oficjalnie. Jest też przezabawny zwiastun

Shadow Warrior 3 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Flying Wild Hog udostępniło zupełnie nowy zwiastun Shadow Warrior 3. Przy okazji polskie studio potwierdziło datę premiery swojej najnowszej produkcji ze słynnym Lo Wangiem w roli głównej.

Tytuł trafi w ręce graczy już 1 marca, a więc już za bardzo niedługo. Zagramy na PC, PlayStation 4 i Xbox One, ale gra będzie też dostępna w ramach wstecznej kompatybilności na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Zwiastun jest kwintesencją klimatu marki. Mamy tu wielkie demony, krew, gore, gagi, więcej krwi i szopa – fani cyklu z pewnością się ucieszą. Zwiastun obejrzycie poniżej.

Data premiery Shadow Warrior 3 wyciekła do sieci już w połowie stycznia. Termin wydania gry był widoczny przez dłuższą chwilę w PlayStation Store i Microsoft Store i nie umknął uwadze graczy.

Premierę gry niedawno opóźniono. Produkcja pierwotnie miała ukazać się jeszcze w zeszłym roku, ale twórcy zdecydowali się na przesunięcie debiutu. Może to i lepiej biorąc pod uwagę, jak wiele strzelanek debiutowało pod koniec 2021 roku.

Jeśli jeszcze mało Wam Lo Wanga, możecie przypomnieć sobie dłuższy materiał prezentujący rozgrywkę Shadow Warrior 3 – znajdziecie go w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie